Szkolenia w formule Distance Learning (nauki na odległość) są skierowane do osób, które nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w szkoleniach tradycyjnych ani w szkoleniach zdalnych realizowanych w siedzibach naszych ośrodków.

Słuchacze biorą udział w kursach przebywając w dowolnej lokalizacji; miejscu pracy, domu czy kawiarni. Wykorzystują przy tym własny sprzęt – komputer, mikrofon, głośniki, kamerę, a także połączenie internetowe.

Sprzęt musi spełniać określone wymagania techniczne i jakościowe, tak aby szkolenie mogło przebiegać bez zakłóceń z pełnym dostępem do trenera i przekazywanych przez niego treści.

Ważne jest również zapewnienie komfortowych warunków zewnętrznych, takich jak brak przeszkadzających dźwięków.

Do komunikacji audio i wideo używamy programu ZOOM.

Wymagania ogólne:

  • Komputer stacjonarny lub notebook wyposażony w mikrofon, głośniki i kamerę internetową z przeglądarką internetową z obsługą HTML 5.
  • Monitor o rozdzielczości FullHD.
  • Szerokopasmowy dostęp do Internetu o przepustowości co najmniej 25/5 (download/upload) Mb/s.
  • Nie dopuszcza się udziału w szkoleniu za pośrednictwem łączy GSM (LTE).
  • W przypadku szkoleń z laboratoriami zalecamy: sprzęt wyposażony w dwa ekrany o rozdzielczości minimum HD (lub dwa komputery), kamerę internetową USB, zewnętrzne głośniki lub słuchawki.

Kontakt

Szczegółowe informacje na temat obowiązkowych wymagań technicznych zostaną przekazane przez opiekuna handlowego po wypełnieniu formularza zgłoszenia na szkolenie.

Zobacz jakie szkolenia są dostępne w formule Distance Learning:

Aktualne promocje

Sprawdź