Szkolenia Altkom AkademiaAltkom Akademia - Zobaczyć więcej

Oferujemy szkolenia obejmujące
najważniejsze obszary kompetencyjne

Od ponad trzech dekad Altkom Akademia zajmuje pozycję rynkowego lidera w branży szkoleniowej. W ramach stworzonego przez naszą organizację środowiska edukacyjnego wyznaczamy standardy kształtowania postaw, rozwijania umiejętności oraz przekazywania wiedzy, które cieszą się szerokim uznaniem – 9/10 uczestników naszych szkoleń poleciłoby je swoim znajomym.

Zgodny z wymogami międzynarodowej normy ISO 9001:2015 system zarządzania jakością to gwarancja najwyższej jakości prezentowanej przez Altkom Akademię oferty edukacyjnej. Najważniejszym obszarem, którego dotyczą nasze szkolenia są szeroko rozumiane technologie informatyczne, nasza oferta jednak się na nich nie kończy – znajdują się w niej również szkolenia z prawa, finansów, procesów produkcyjnych, zarządzania projektami albo doskonalenia kompetencji społecznych i osobistych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich czołowych, globalnych firm IT jak Microsoft, IBM albo Red Hat dzięki czemu możemy przeprowadzać certyfikujące egzaminy z technologii, standardów i metodyk.

Oferta szkoleń Altkom Akademii obejmuje ponad 1000 szkoleń i egzaminów, z których do tej pory skorzystało ponad 600 tys. osób, nauczanych przez 300 certyfikowanych wykładowców. Nasze ośrodki szkoleniowe są wyposażone w ponad 100 sal szkoleniowych i 1100 stanowisk komputerowych. Znajdują się one w dziewięciu miastach położonych na terenie całej Polski – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie i Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Altkom Akademii.

DOFINANSOWANIE KFS SPRAWDŹ