Udostępnij!

Z przyjemnością informujemy, że za wybrane szkolenia w Altkom Akademii można płacić specjalnymi voucherami oraz punktami kredytowymi, które są dostępne w ramach programów licencyjnych naszych partnerów.

Ta alternatywna forma płatności umożliwia dokonanie optymalnego wyboru i skorzystanie z najbardziej potrzebnych w danym momencie i odpowiadających na pojawiające się potrzeby kompetencyjne kursów. Poniżej przedstawiamy dostępne opcje.


Vouchery Microsoft Assurance

Vouchery, którymi można opłacić autoryzowane szkolenia Microsoft są dostępne w ramach służącej do zarządzania oprogramowania umowy Software Assurance. Są wydawane imiennie i otrzymuje się je w formie elektronicznej wraz z unikalnym numerem i danymi przyszłego uczestnika szkolenia.  Pozostają ważne do końca czasu trwania umowy licencyjnej.

Więcej informacji tutaj: Pobierz ulotkę

Punkty Professional Services Organization (PSO)

Punkty PSO to „waluta”, którą można płacić za autoryzowane szkolenia z produktów VMware, podobnie jak w przypadku punktów Cisco, dostępne zarówno po podpisaniu umowy licencyjnej, jak i przy osobnym zakupie. Punkty zachowują ważność przez rok od momentu nabycia. Wiadomość o aktywacji punktów klient otrzymuje pocztą elektroniczną.

Więcej informacji tutaj: Pobierz ulotkę


Punkty MyBenefit

Użytkownicy platformy MyBenefit mogą wymieniać zgromadzone punkty na vouchery, którymi następnie da się opłacić szkolenia w Altkom Akademii. Po zakupie bonu w systemie należy wejść na stronę altkomakademia.pl, wybrać szkolenie i zarezerwować termin, a przy zapisie podać numer bonu, który następnie posłuży do zapłacenia za zajęcia.

Zapraszamy do korzystania z alternatywnych form płatności – do zobaczenia na szkoleniach!