Udostępnij!

Akademia Menadżera MŚP to opracowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i sfinansowany przez Unię Europejską projekt, którego celem jest podnoszenie potencjału oraz rozwój kadr kierowniczych firm z sektora MŚP do grudnia 2022 roku. Projekt jest skierowany do właścicieli przedsiębiorstw, pracowników zatrudnionych na stanowiskach menadżerskich i tych, którzy mają na takie stanowiska awansować.

Oferowane w ramach projektu usługi obejmują:

 • ETAP 1. Diagnoza potrzeb rozwojowych firmy, oraz diagnoza kompetencji menadżerskich osób zarządzających,
 • ETAP 2. Szkolenia kompetencyjne mające na celu rozwój umiejętności, wiedzy i postawy kadry kierowniczej.

Zainteresowane udziałem w projekcie przedsiębiorstwa mogą składać wnioski o dofinansowanie. Jego wysokość zależy od liczby zgłaszanych uczestników projektu, a także wielkości firmy.

W ramach projektu Akademia Menadżera MŚP Altkom Akademia wychodzi na przeciw potrzebom edukacyjnym współczesnych menadżerów, dając im wiedzę i narzędzia do samorozwoju w zakresie skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem.

W trakcie trwania projektu Akademia Menadżera MŚP zostaną zrealizowane szkolenia z zakresu:

 

infolinia
801 258 566

E-mail
szkolenia@altkom.pl

 • Jesteś zainteresowany?
  Skontaktujemy się z Tobą

  Imię

  *

  Nazwisko

  *

  Firma

  Email

  *

  Telefon

  *

  Woj.

 • Dowiedz się więcej i sprawdź jakie wsparcie Ci oferujemy.

  infolinia
  801 258 566

  E-mail
  szkolenia@altkom.pl

Altkom Akademia od 25 lat jest partnerem w rozwoju organizacji poprzez dostarczanie swoim Klientom najwyższej jakości usług doradczych, szkoleniowych oraz rozwojowych. Oferta Altkom Akademii obejmuje ponad 1000 szkoleń dla użytkowników i profesjonalistów IT, a także szkolenia biznesowe z zakresu zarządzania organizacją, zarządzania projektami i analizy procesów biznesowych.

Copyright © 1992-2020 Altkom Akademia S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone | Infolinia edukacyjna 801 25 85 66