Webinaria: Cyberbezpieczenstwo | Bezpieczenstwo pracy w sieci91

Wi-Fi Security Essentials – wprowadzenie do bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych

Udostępnij!

Naucz się bezpiecznego użytkowania sieci Wi-Fi i poszerz swoją wiedzę  z zakresu bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych. Dowiedz się, jak uniknąć najczęstszych błędów podczas korzystania i zarządzania siecią bezprzewodową.

Zapraszamy osoby o profilu użytkownika lub administratora, które chcą podnieść swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych i nauczyć się bezpiecznego użytkowania sieci Wi-Fi.

Agenda:
  • Bezpieczne korzystanie z otwartego Wi-Fi
  • Mity dotyczące zabezpieczeń sieci bezprzewodowych
  • Najczęstsze błędy użytkowników sieci bezprzewodowych
  • Metody i narzędzia do hackowania Wi-Fi

Paweł Stobiecki

Doświadczony dydaktyk i etyczny hacker, doktor nauk o bezpieczeństwie, prowadzący szkolenia z zakresu podnoszenia świadomości bezpieczeństwa użytkownika w Internecie. Posiadacz certyfikatów: audytor ISO 27001, C)PEH - Certified Professional Ethical Hacker, C)PTE - Certified Penetration Testing Engineer, ITIL®, COBIT®5, PRINCE2® i AgilePM®. Specjalizuje się w audytowaniu sieci bezprzewodowych i modyfikowaniu urządzeń sieciowych. Zainteresowania zawodowe/naukowe: bezpieczeństwo sieci bezprzewodowych i podwójne zastosowanie nowoczesnych technologii. Hobby: wardriving/warwalking, przetwarzanie rozproszone BOINC, obserwacje astronomiczne i żeglarstwo.