Udostępnij!

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że Altkom Akademia S.A. uzyskała prestiżowy status członkowski „Gold Member” konsorcjum The Open Group. Tym samym, jesteśmyjedyną organizacją w Polsce i jedną z 60-ciu na świecie, obok takich firm jak: Microsoft, EY, Accenture, która posiada uprawnienia do czynnego udziału w pracach nad rozwojem i standaryzacją technologii IT wspieranych przez The Open Group. Należą do nich m.in. system operacyjny UNIX, POSIX, framework TOGAF, SOA, notacja ArchiMate, IT4IT i wiele innych.

Status „Gold Member” jest gwarancją aktualności wiedzy w zakresie wymienionych standardów i najwyższej rzetelności w jej przekazaniu przez Altkom Akademię. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia TOGAF® 9.1 for Practitioners na poziom 1 i 2 oraz ArchiMate® 3 for Practitioners. W najbliższym czasie planujemy jej rozszerzenie o standardy openFAIR i IT4IT. Zapraszamy do zapoznania się z programami szkoleń.

Konsorcjum The Open Group zostało założone w 1968 r. Od początków istnienia we współpracy z klientami, dostawcami produktów i usług informatycznych oraz innymi organizacjami, tworząc i standardy w dziedzinie oprogramowania, zwłaszcza interfejsów API.