Pobierz kartę szkolenia

FRIS - Badanie diagnostyczne i sesja indywidualna

kod szkolenia: HR-FRIS / BAD-FRIS

Pakiety e-learning

FRIS® to narzędzie diagnostyczno-rozwojowe badające Styl Myślenia oraz Styl Działania.

Oryginalnie polska metodologia FRIS® bazuje na teoriach i modelach z obszaru psychologii poznawczej. W odróżnieniu od większości dostępnych narzędzi kwestionariuszowych dostępnych, nie stanowi ogólnego opisu typu osobowości lub stylu zachowania, lecz koncentruje się na praktycznym opisie wewnętrznych procesów umysłowych.

poziom Podstawowy

W celu uzyskania informacji skontaktuj się z działem handlowym. W celu uzyskania informacji skontaktuj się z działem handlowym.
850,00 PLN 1 045,50 PLN brutto

FRIS®  w prosty i szybki sposób określa potencjał zespołu, rekomenduje aktywności zawodowe oraz udziela wskazówek, jak się w zespole lepiej porozumieć.

Po badaniu otrzymasz Raport indywidualny FRIS®  z opisem Twojego Stylu Myślenia, Stylu działania i wskazówkami, które pozwolą Ci lepiej wykorzystać własny potencjał. Wyniki badania omówi z Tobą doświadczony trener na 1,5 godzinnym warsztacie.

Na podstawie badań FRIS®  tworzymy dopasowane ścieżki rozwojowe dla osób indywidualnych jak i całych zespołów.

Badanie nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

  • język polski

Model FRIS® opiera się o 4 perspektywy poznawcze:

FAKTY – RELACJE – IDEE – STRUKTURY (w skrócie „FRIS”).

Wyjaśniają one jakim informacjom nadajesz największy priorytet, szczególnie w nowych sytuacjach. FRIS® trafnie określa i opisuje Twój naturalny styl myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Dzięki FRIS® mamy wsparcie w zrozumieniu drugiego człowieka w pewnych aspektach jego funkcjonowania. Dzięki tej wiedzy możesz się domyślać, w jaki sposób najprawdopodobniej wskazana osoba podejdzie do rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji czy współpracy z innymi.

Znając siebie i rozumiejąc swój preferowany sposób funkcjonowania, możemy podejmować wyzwania, które są naprawdę ambitne i wartościowe – i rozwijają nas w kierunku naszych naturalnych predyspozycji a nie skupiają się na ograniczeniach.