Wiedza na wyciągnięcie ręki. Czym jest Udemy Bussines?

Udemy Business to platforma e-learningowa nowej generacji. Stworzona z myślą o biznesie, zapewnia dostęp do codziennie aktualizowanej bazy ponad 16 400 szkoleń, z zakresu rozwiązań IT i kompetencji miękkich. Poprzez współpracę z trenerami z całego świata, szkolenia publikowane na Udemy Business są zawsze na czasie i nadążają za rozwojem technologii i zmianami w biznesie. Dzięki wyśrubowanym wymaganiom jakościowym (na platformę trafiają wyłącznie kursy z oceną minimum 4,5/5, po dodatkowej weryfikacji ekspertów Udemy), uzyskujesz gwarancję najwyższego poziomu oferowanych usług.

w jakim modelu sprzedajemy Udemy Business?

Udemy Business jest dostępne w modelu subskrypcyjnym.

Najkrótszy okres dostępu wynosi 1 rok.

Minimalny pakiet licencji to dostęp dla 21 użytkowników.

do wyboru mamy dla Ciebie dwa pakiety:

Udemy Business

gwarantujący dostęp do wszystkich szkoleń na platformie

Udemy Business Pro

rozszerzający pakiet podstawowy o rekomendacje ścieżek szkoleniowych, testy kompetencyjne, dostęp do laboratoriów i ćwiczeń praktycznych

co zyskasz?

nielimitowany dostęp do ponad 7200 szkoleń anglojęzycznych oraz ponad 9200 w 13 innych językach z wszystkich dziedzin ważnych dla współczesnego biznesu

nowoczesne i przyjazne w użyciu metody poszerzania wiedzy

wygodną integrację z innymi systemami e-learningowymi

stałe aktualizacje i udoskonalenia

opcję personalizacji szkoleń odpowiadającą Twoim bieżącym potrzebom

kursy przygotowujące do uznawanych na całym świecie egzaminów certyfikacyjnych

gwarancję jakości dzięki systemowi ocen i weryfikacji szkoleń

stały dostęp do platformy szkoleniowej, 24 godziny na dobę z poziomu przeglądarki oraz aplikacji mobilnej

Kursy Udemy Business to propozycja właśnie dla Ciebie, jeżeli:

 • Działasz w zmiennej i dynamicznej branży, która wymaga od Ciebie nieustannego rozwoju.
 • Wiesz, że sukces biznesowy w znacznym stopniu opiera się na umiejętnościach zespołów.
 • Zależy Ci na stałym dostępie do wysokiej jakości materiałów szkoleniowych.
 • Chcesz, aby Twój zespół szkolił się w wybranym przez siebie tempie i terminie.
 • Wyznacza rynkowe standardy. Dynamiczny model platformy oraz przemyślany dobór treści sprawiają, że Udemy Business nieustannie wytycza nowe ścieżki i kreuje wzorce dla całej branży szkoleniowej.
 • Aktualizacje w czasie rzeczywistym. W przypadku ważnych wydarzeń rynkowych, potrzeb klientów czy zmian w programach egzaminacyjnych, trenerzy Udemy mogą w czasie rzeczywistym aktualizować swoje szkolenia. W dobie nieustannego rozwoju umiejętności, stały dostęp do wiarygodnych i aktualnych źródeł wiedzy ma kluczowe znaczenie. Od 2020 roku zaktualizowano 64% oferty edukacyjnej UB we wszystkich kategoriach, przy 40% średniej rynkowej.
 • Personalizacja szkoleń i treści. Udemy Business umożliwia firmom tworzenie i udostępnianie na platformie własnych spersonalizowanych kursów, które odpowiadają specyficznym potrzebom danej organizacji.
 • Tworzy angażujące i wzbogacające doświadczenie użytkownika poprzez zapewnienie kursantom dostępu do intuicyjnej i opartej na ich preferencjach user journey, która zapewnia naukę łatwo przyswajalną w czasie pracy oraz zawiera interaktywne oceny, testy i zasoby.
 • Umożliwia kadrze kierowniczej monitorowanie i analitykę, potrzebne do raportowania oraz śledzenia zaangażowania i postępów użytkowników, a także rozpoznawania wyłaniających się trendów.

Oferujemy zarówno sam dostęp do platformy, jak i zaprojektowane przez naszych ekspertów ścieżki rozwoju, oparte o model blended learning. Dzięki połączeniu różnych form dostarczania wiedzy możesz jednocześnie czerpać korzyści płynące z tradycyjnego szkolenia w trybie distance learning lub stacjonarnym, z możliwością dalszego rozwoju swoich kompetencji w oparciu o e-learning. To Ty wybierasz, w jakim trybie i tempie chcesz się szkolić.

sprawdź, jak platforma Udemy Business wygląda w praktyce

Udemy od strony użytkownika

Udemy od strony administratora

  umów się z naszym ekspertem na bezpłatną konsultację i prezentację platformy