Pobierz kartę szkolenia

Nowoczesna rekrutacja pracowników

kod szkolenia: HR-PHR-R / Std_RN

Efektywna selekcja potencjalnych pracowników to jedno z najważniejszych zadań przed jakim stoi dział personalny każdej firmy. Stosowanie skutecznych metod selekcji i wybór właściwych kandydatów do pracy jest bowiem kluczem do osiągnięcia przez przedsiębiorstwo sukcesu oraz uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z nowoczesnymi technologiami i metodami rekrutacji, które usprawniają pozyskiwanie talentów i zwiększają efektywność procesów rekrutacyjnych.

Termin

tryb Distance Learning

poziom Podstawowy

czas trwania 2 dni |  10h|  05.11 06.11
1 500,00 PLN + 23% VAT (1 845,00 PLN brutto)
Poprzednia najniższa cena:
1 500,00 PLN
1 500,00 PLN 1 845,00 PLN brutto

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich osób odpowiedzialnych za rekrutacje pracowników. Szkolenie pokrywa zarówno podstawy rekrutacji, jak i kwestie zaawansowane, które mogą być wartościowe dla doświadczonych specjalistów.

Uczestnicy szkolenia uzyskają umiejętności wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i metod rekrutacyjnych, co przyczyni się do efektywniejszego docierania do kandydatów i skrócenia procesu rekrutacji. Dla pracodawcy oznacza to nie tylko oszczędność czasu i zasobów, ale także dostęp do szerszego grona wysokiej jakości talentów, co bezpośrednio wpływa na innowacyjność i konkurencyjność firmy. Wiedza zdobyta na szkoleniu umożliwi również budowanie silniejszej marki rekrutera i pracodawcy, przyciągając najlepszych kandydatów na rynku.

Nie jest wymagane posiadanie specjalistycznej wiedzy. Szkolenie jest skierowane do osób na różnych poziomach zaawansowania.

  • szkolenie- język polski
  • materiały – język polski
  1. Wprowadzenie do nowoczesnej rekrutacji
  2. Narzędzia i platformy rekrutacyjne
  3. Strategia rekrutacyjna na miarę aktualnych wyzwań pracodawców
  4. Techniki sourcingu kandydatów
  5. Nowoczesny proces selekcji kandydatów
  6. Kluczowe wskaźniki rekrutacyjne
  7. Employer branding i budowanie marki pracodawcy
  8. Pytania i odpowiedzi