Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 2
  • 11
  • 248

Jestem w trakcie szkolenia PRINCE2, które odbywa się w Szczecinie. Chciałbym, aby jeszcze kilka osób z mojej firmy wzięło w nim udział, jednak nie wiem, czy gdy kilku pracowników z jednej firmy będzie posiadało certyfikat, wpłynie to na ocenę całej firmy. W mojej opinii fakt ten ma zasadniczy wpływ na całościową ocenę firmy przez kontrahentów z zewnątrz.

MARCIN_BISKUPSKI
  • Zapytał
  • @ MARCIN_BISKUPSKI | 29.12.2013
    • 11
    • 5
    • 7

Odpowiedzi (2)

  • 1

Tak, oczywiście. Fakt, że pracownicy danej firmy są przeszkoleni z metodyki PRINCE2, ich kompetencje wzrosły i posiadają na odpowiednie certyfikaty, jest dowodem na podniesienie poziomu dojrzałości danej firmy. Co za tym idzie, firmy nie tylko mogą, ale wręcz powinny się tą informacją dzielić z otoczeniem - dla potencjalnych kontrahentów, świadomych metodyki PRINCE2, będzie to informacja mogąca zdecydować o pojęciu współpracy.

  • Odpowiedział
  • @ | 03.01.2014
  • TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII
Komentarze
Dodam tylko. że istotne jest co firma zrobi z tą wiedzą i kompetencjami. W przypadku zarządzania projektami decyzje dotyczące stosowania zasad zapadają najczęściej na poziomie Top Managementu i dopiero wówczas można mówić o wzroście dojrzałości organizacji, gdy takie decyzje wejdą w życie.
Skomentował : @ [Deleted User] ,16.03.2014
  • 0

Posiadanie przez pracowników (osoby proponowany jako kluczowy personel w ofercie) certyfikatu PRINCE2 bywa również wymaganiem stawianym przez Inwestorów w postępowaniach przetargowych. W tym przypadku przeszkolenie pracowników jest swego rodzaju inwestycją dla firmy, bo zwiększa to jej szanse w wygrywaniu przetargów.

AniaS
  • Odpowiedział
  • @ AniaS | 16.01.2017
    • 6
    • 0
    • 2