• 1
  • 2
  • 61

Role w Agile PM - predyspozycje

Kto Waszym zdaniem ma lepsze rokowania w roli Agile Coach (DSDM Coach), psycholog (biznesu) z podstawowym przeszkoleniem w zakresie metodyki Agile PM, czy Agile PM Practitioner z marginalną wiedzą o ...
. .
Odpowiedział: | 16.12.2016
@ Michał_Leśniak
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 0
  • 75

Agile PM Foundation PDUs

Witam. Chciałem zaraportować do PMI moje uczestnictwo w szkoleniu Agile PM Foundation i zdziwiła mnie jedna rzecz, Kiedy wybrałem powyższe szkolenie i jako usługodawcę - Altkom Akademię, to dostałem 17 PDU ...
. .
Odpowiedział: | 10.02.2017
@ Witold_Janicki
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 7
  • 62

Case study w wdrożenia AgilePM

Coraz częściej słyszy się o wykorzystywaniu podejścia AgilePM. Czy znacie dobre źródła opisujące case study z wdrożenia AgilePM w organizacji (niekoniecznie nasze podwórko), integracji z Prince2/PMI oraz best practices w ...
. .
Odpowiedział: | 31.10.2016
@ Michał_Leśniak
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 4
  • 47
. .
Odpowiedziała: | 31.08.2016
@ Anna_Smolinska
  • 5
  • 0
  • 6
  • 1
  • 4
  • 59

Wyższość metodyk zwinnych nad klasykami

Chciałbym usłyszeć Waszą podpowiedź, czy zgadzacie się z tezą jaką ostatnio usłyszałem od znajomego PMa w kontekście podnoszenia kompetencji zarządzania projektami: "Nie ma znaczenia z jakiej metodyki zarządzania projektami korzystasz, jeśli ...
. .
Odpowiedziała: | 05.08.2016
@ Anna_Smolinska
  • 5
  • 0
  • 6
  • 2
  • 0
  • 83
. .
Odpowiedział: | 27.07.2016
@ Michał_Leśniak
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 4
  • 3
  • 76

Umowa w Agile PM

Jak skonstruowana jest umowa przy projektach prowadzonych Agile'owo (przy założeniu, że dostawca jest zewnętrzny). Nie wiemy przecież co dokładnie otrzymamy na koniec projektu i nie jesteśmy w stanie precyzyjnie opisać ...
. .
Odpowiedział: | 18.10.2016
@ Piotr_Mazur_krph
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 4
  • 57

Testowanie w Agile

Jak wygląda proces testowania w Agile? Czy można określić etapy testowania? Jaka rola bierze udział w poszczególnych etapach testowania i za co jest odpowiedzialna? Czy można określić wytyczne dobrego testowania w Agile? Czy na ...
. .
Odpowiedział: | 11.07.2016
@ Michał_Leśniak
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 2
  • 3
  • 64

Standaryzowany język graficzny dla APM

Ken Rubin stworzył wizualny język dla Agile na otwartej licencji- obserwuję, że jest on coraz bardziej popularny (widywałem w różnych prezentacjach co uznaje za słuszne gdyż są przemyślane i właściwe). ...
. .
Odpowiedziała: | 13.07.2016
@ Anna_Smolinska
  • 5
  • 0
  • 6
  • 1
  • 5
  • 57
. .
Odpowiedział: | 20.05.2016
@ lukasz_czopek
TRENER ALTKOM AKADEMII