Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 1
  • 3
  • 699

Czy informacja w CV o posiadanym certyfikacie Foundation zwiększy moje szanse na rynku pracy? Jestem świeżym absolwentem po szkoleniu Foundation i mam zamiar umieścić tę informację w swoim CV, w nadziei, że potencjalni pracodawcy uznają to za mój atut. Czy rzeczywiście ten certyfikat wystarczy, aby znaleźć pracę jako Kierownik Projektu?

Uczestnik szkolenia
  • Zapytał
  • @ Uczestnik szkolenia | 31.08.2013

Odpowiedź (1)

  • 1

Na pewno warto się pochwalić w CV tym certyfikatem - świadczy on o przebytym szkoleniu i potwierdza znajomość metodyki na poziomie podstawowym. Czy wystarcza do znalezienia pracy jako Kierownik Projektu? Wydaje się, że posiadanie certyfikatu Practicioner jest silniejszym atutem, natomiast już certyfikat Foundation pomaga znaleźć zatrudnienie w środowisku projektowym, na stanowiskach typu "Junior Project Manager" bądź w roli wsparcia. Bez wątpienia jest to wartościowy certyfikat, w szczególności przydający się w firmach, które realizują projekty na styku z europejskimi funduszami strukturalnymi - od pewnego czasu wymóg posiadania tego certyfikatu przez kadry firm ubiegających się o dotacje jest standardem, więc w tym zakresie, tak - bez wątpienia fakt posiadania tego certyfikatu może być pomocny przy szukaniu pracy.

  • Odpowiedział
  • @ | 02.09.2013
  • TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII