Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 3
  • 0
  • 67

Witam.

Wstawiłam pole Lista rozwijana przez Dewelopera.

Z automatu pokazuje się "Wybierz element".

Jak edytuję właściwości i modyfikuję tekst na angielski "Choose from the list" umożliwia mi tę zmianę ale niestety jej nie zapisuję.

Czy jest możliwość, aby teksty wyświetlane w polach zmieniać na angielski. Ta sama sytuacja jest w "Kliknij żeby wprowadzić tekst".

Pozdrawiam.
Kinga Olejnik.

Kinga_Olejnik
  • Zapytał
  • @ Kinga_Olejnik | 27.05.2016
    • 1
    • 0
    • 0
Zaloguj się aby zadać pytanie
Pokrewne

Odpowiedzi (3)

  • 0

"Wybierz element" jest domyślną wartością która można zmodyfikować jako wartość pojawiającą się na liście rozwijalnej. Aby nad listą rozwijalną był widoczny tytuł "Choose from the list", należy zmodyfikować właściwość Tytuł listy rozwijalnej wpisując tam dowolny tekst do wyświetlania. Tytuł będzie widoczny w dokumencie po kliknięciu w miejsce, gdzie lista się znajduje.

 

  • Odpowiedział
  • @ | 12.06.2016
  • TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 0

Witam.

Dziękuję za odpowiedź. Taką opcje znalazłam, ale nie o to chodziło, bo ten tekst widać dopiero jak się podświetli kursorem.

A ja miałam na myśli tekst, który wyświetla się z automatu.

 

 

Tam gdzie jest "Wybierz element" zmieniłam kolor czcionki, więc po prostu tego nie widać, a powyżej jest napisane co edytor ma zrobić.

Ale  tam gdzie jest "Kliknij tutaj..." już taka opcja nie jest OK.

Być może jest tak, że jak odbiorca ma Office'a w języku angielskim, to te komentarze też będą w języku angielskim. Ale to jeszcze sprawdzę.

 

Tak czy inaczej, dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.
Kinga.

Kinga_Olejnik
  • Odpowiedział
  • @ Kinga_Olejnik | 13.06.2016
    • 1
    • 0
    • 0
  • 1

Pani Kingo.

Jakkolwiek by to dziwnie nie wyglądało, jest to po prostu czysty tekst podstawiany "pod" formantem.

Jak Pani się ustawi zanim to się da skasować (nie usuwając formantu), a następnie wpisać dowolny zwrot.

  • Odpowiedział
  • @ | 20.06.2016
  • TRENER ALTKOM AKADEMII