Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 1
  • 2
  • 59

Witam.

Czy ktoś z Was korzystał z platformy internetowej do nauki języków obcych?

Czy warto wykupić dostęp do tej strony?

Czy polecacie jakieś inne platformy tego typu?

Jeśli nie platformy tego typu to co innego polecacie? Chodzi mi raczej o angielski biznesowy.

Pozdrawiam.
Michał.

Michał_Gwiazdonik
  • Zapytał
  • @ Michał_Gwiazdonik | 16.05.2016
    • lider
    • laureat
    • 13
    • 9
    • 51

Odpowiedź (1)

  • 3

Cześć Michał.

Jestem użytkownikiem tej platformy ok 4 lata i jestem bardzo zadowolony. Dlaczego?

1) Jako stały użytkownik dostaje rabaty na abonament (obecnie kosztuje mnie to 130zł / rocznie), a nowy klient to 170 zl czyli średnio jakieś 3,4 lekcje z prywatnym nauczycielem.

2) Przyjazny interfejs dla użytkownika.

3) Wystarczy dostęp do internetu i możesz korzystać 24h/7 na całym świecie.

4) Możliwość korzystania z aplikacji mobilnej na system Android.

5) Lekcje podzielone tak aby odwzorowywały europejski poziom nauczania A1,A2,B1,B2,C1,C2.

6) Każda lekcja zawiera cześć : gramatyczną, słownictwo, słuchanie, czytanie, różnego typu ćwiczenia aby utrwalać nowo poznane słownictwo.

7) Platforma posiada skuteczne narzędzie jakim jest system powtórek , algorytm dzięki któremu można efektywniej nauczyć się nowych zwrotów, słówek itp.

8) Możliwość nauki BUSINESS ENGLISH oraz języka niemieckiego.

9) Okresowa aktualizacja platformy.


Znam jeszcze jeden dobry portal : https://www.busuu.com/pl ale nie wiem czy jest możliwości nauki business english.

Podsumowując, TAK, warto wykupić bo uczy systematycznej pracy i nowej umiejętności jakim jest język angielski.

Tak na marginesie to bardzo często są oferty w przystępnej cenie na gruponie dla nowych użytkowników.

Pozdrawiam.
Maciej.

 

Matjas24
  • Odpowiedział
  • @ Matjas24 | 17.05.2016
    • laureat
    • 6
    • 0
    • 21
Komentarze
Cześć Maćku, dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Czy można korzystać również na iphonie? No właśnie widziałem, że aktualnie koszt to 170zł. Będę szukał promocyjnych ofert. Pozdrawiam. Michał.
Skomentował : @ Michał_Gwiazdonik ,17.05.2016
  • 13
  • 9
  • 51