Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 1
  • 10
  • 78

Zastanawiam sie czy warto robic roznego typu szkolenia miekkie, czy to nie jest strata czasu? Jesli warto to ewentualnie jakie szkolenia sa warte uwagi?

Robert_Kosinski
  • Zapytał
  • @ Robert_Kosinski | 14.05.2015
    • laureat
    • 8
    • 0
    • 18

Odpowiedź (1)

  • 0

Odpowiedź jest prosta:) Oczywiście, że warto. Warto jednak zastanowić się jakie konkretnie kompetencje chcemy rozwijać i dopasować je do celu jaki chcemy osiągnąć w życiu zawodowym.

Wiele osób mając do wyboru specjalistyczne szkolenie technologiczne i np. szkolenie z komunikacji wybiera to pierwsze. Jednak oprócz twardej wiedzy, w pracy oraz przy prowadzeniu własnej firmy, liczbą się umiejętności przekonywania innych, komunikowania i współpracy.

Na świecie jest wielu doskonałych specjalistów, którzy nie zostaną nigdy odkryci ponieważ nie potrafią pokazać się innym, sprzedać swoich usług lub wytłumaczyć o co chodzi w ich innowacyjnej technologii.

Ja osobiście traktuję kompetencje społeczne jako narzędzie do rozwiązywania problemów. Jeśli mam problem ale potrafię się komunikować z ludźmi, to zapewne znajdę kogoś kto pomoże mi go rozwiązać. No ale muszę umieć znaleźć tego kogoś i przekonać go, że warto ze mną pracować...

 

  • Odpowiedział
  • @ | 13.08.2015
  • TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII