• 1
  • 0
  • 33
. .
Odpowiedział: | 30.11.2016
@ Jacek_Zajadacz
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 2
  • 0
  • 36

CSV i format danych [datetime]

Function New-PersonalBox ([string]$NameFirst, [string]$NameLast, [string]$RankNato, [string]$LogIn, [datetime]$AccessExpiration, [datetime]$PlannedExpiration, [string]$OrganizationalUnit, $Password) { If ($PlannedExpiration -gt $AccessExpiration) ...
. .
Odpowiedział: | 30.11.2016
@ Wojciech_Węgliński
  • 3
  • 0
  • 2
  • 1
  • 2
  • 43

Edytowanie HotFix'ów Microsoft

Czy istnieje możliwość edytowania Hotfix'ów (zobaczenia jakie skrypty Powershell, się tam znajdują) zamieszczanych przez Microsoft, jak i tych wbudowanych w systemie? Jedyne co mi się udało namierzyć to pliki XML w ...
. .
Odpowiedział: | 24.11.2016
@ kYno
  • 1
  • 0
  • 2
  • 1
  • 0
  • 47

Skrypt wyświetlający rozmiar katalogu

Witam.Potrzebuję pomocy w napisaniu skryptu, który wyświetli rozmiar katalogu "Dane" znajdującego się dysku "D"ze wszystkich komputerów w sieci lokalnej, listę komputerów chcę importować z pliku txt. Skrypt, który mam nie pobiera ...
. .
Odpowiedział: | 08.11.2016
@ Jacek_Zajadacz
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 0
  • 49
. .
Odpowiedział: | 21.09.2016
@ mirek_galat
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 3
  • 1
  • 45

Formularze - zmniejszenie ilości kodu

Witam. Mam skrypt tworzący formularz. Pytanie dotyczy zmniejszenia ilości kodu. Mam 14 bloków sprawdzających checkbox'y typu: $checkBox_1.Add_CheckStateChanged({    if( $checkBox_1.Checked -or         $checkBox_2.Checked -or        $checkBox_3.Checked -or        $checkBox_4.Checked -or        $checkBox_5.Checked -or        $checkBox_6.Checked -or        $checkBox_7.Checked ...
. .
Odpowiedział: | 31.08.2016
@ Jacek_Zajadacz
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 3
  • 0
  • 58

Metody uruchamiania skryptu z różnym efektem

Witam. Mam pytanie dotyczące sposobów uruchamiania. Mam pewien skrypcik, który po uruchomieniu z ISE lub z cmd (PowerShell -file ./file.ps1) działa poprawnie, ale już gdy uruchamiam go bezpośrednio z konsoli PowerShella ...
. .
Odpowiedział: | 14.09.2016
@ Artur_Waszkiewicz
  • 0
  • 2
  • 3
  • 1
  • 3
  • 141
. .
Odpowiedział: | 03.08.2016
@ Ryszard_Czarnecki
  • lider
  • laureat
  • 17
  • 20
  • 24
  • 2
  • 1
  • 56

Prosty skrypt

Witam. Chciałem ułatwić sobie życie pisząc skrypcik. Założenia: - Skrypt wywoływany co 10 sec. - Wynik każdego wywołania zapisywany do oddzielnego pliku : c:jstack_data.txt. Stworzyłem pętlę: for /L %i in (1,1,254) do c:\xtm-files\PSTool\PsExec.exe -s "c:\Program Files\Java\jdk1.8.0_72\bin\jstack.exe" ...
. .
Odpowiedział: | 30.07.2016
@ Paweł_Stępień_7ckx
  • laureat
  • 5
  • 3
  • 21
  • 1
  • 1
  • 52
. .
Odpowiedział: | 16.08.2016
@ krzysztof_zielinski
TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII