Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 3
  • 4
  • 115
Zaloguj się aby zadać pytanie
Pokrewne

Odpowiedzi (3)

  • 2

Biorąc pod uwagę, że wiele osób uczestniczy w konferencjach różnego typu -  nie tylko PM to wniosek jest jeden. Że warto.

Z mojej perspektywy warto zastanowić się jaki jest nasz prywatny cel. Konferencje w mojej ocenie służą głównie budowaniu kontaktów w branży oraz poznaniu nowinek dotyczących konkretnego zagadnienia. Jeżeli chce się Pani czegoś nauczyć to zdecydowanie skuteczniejszą metodą jest szkolenie z danej tematyki. Na konferencjach często prelegentów jest kilku/kilkunastu i mają oni najczęściej 1h na opowiedzenie o  jakimś temacie. Na pewno konferencje to miejsca, gdzie można świetnie budować bazę kontaktów, wymienić się doświadczeniami oraz zainspirować się, poznać nowinki. Odnośnie poleceń - moim zdaniem warto przyjrzeć się tej konferencji:

http://konferencjapm.pl/

 

  • Odpowiedział
  • @ | 13.10.2015
  • TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII
  • 6

Polecam spotkania:

New Trends in Project Management 2016

Niestety się już odbyło. Za rok będzie kolejne. Jest to spotkanie odnośnie zmian w podejściu waterfall'owym w podejściu PMI.

Dodatkowo polecam oczywiście portal LinkedIn - tam można znaleźć masę odpowiedzi jak i dodatkowej wiedzy.

 

Pozdrawiam.

Damian.

 

Damian_Szulakowski
  • Odpowiedział
  • @ Damian_Szulakowski | 04.05.2016
    • 1
    • 3
    • 5
  • 0

Poza wiedzą praktyczną, którą możesz w ten sposób nabyć, jest to metoda aby się recertyfikować gdy posiadasz certyfikat PMP. Kwestia wolnego czasu, ja na przykład lubię takie wydarzenia branżowe, ponieważ, poza warsztatem, można się wymieniać doświadczeniami z innymi PMami, poznać dobre praktyki i nauczyć się reagować w niespodziewanych sytuacjach w projekcie.

Adrianna_Jarus-Grajczak
  • Odpowiedział
  • @ Adrianna_Jarus-Grajczak | 14.11.2016
    • 3
    • 0
    • 3