• 1
  • 5
  • 38

Podłączenie USB do Linux

Jak podłączam mojego smartphone do USB to nic się nie dzieje, widać w dmesg informację, ale nie można nic zamontować. Szukałem w opcjach żeby przełączyć go w tryb MTP (kiedyś ...
. .
Skomentował: | 19.01.2016
@ Marcin_Zawadzki
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 5
  • 54

CyanogenMod

Czy używaliście CyanogenMod? Rzeczywiście chodzi dużo szybciej niż standardowy android? Da się go wgrać na każdy smartphone?
. .
Odpowiedział: | 16.01.2016
@ lech_proboszcz
TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII
  • 3
  • 5
  • 40
. .
Odpowiedział: | 26.09.2016
@ Wojciech_Humeniuk
  • 1
  • 0
  • 1
  • 1
  • 5
  • 44

Smartphone przygnieciony Androidem 4.4.2

Na mój stary LG L9 II wgrała się aktualizacja Android 4.4.2 i smartphone został po prosty przygnieciony... Ledwo to wszystko chodzi - strasznie wolno i niestabilnie. Może polecicie jakiś mod ...
. .
Odpowiedział: | 18.01.2016
@ lech_proboszcz
TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 5
  • 34

Root na Android

Jak w prosty sposób zrobić dostęp do roota na Android 5/6? Interesują mnie głównie urządzenia Nexus 5 i 7. Ma ktoś jakiś szybki i łatwy sposób?
. .
Odpowiedział: | 18.01.2016
@ lech_proboszcz
TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII
  • 2
  • 5
  • 61

Zarządzanie Android z poziomu Linuksa

Polećcie proszę jakąś aplikację, która umożliwi zdalne zarządzanie telefonem z Android z poziomu Linuksa. Coś jak TeamViewer czy VNC, żeby móc z komputera połączyć się na smartphone i poruszać się ...
. .
Odpowiedział: | 19.01.2016
@ Wiesław_Fryziak
  • 0
  • 0
  • 2
  • 1
  • 5
  • 55

SMSy z Linux

Czy znacie jakąś aplikację na Linuksa która pozwala na łatwe, szybkie i wygodne wysyłanie smsów poprzez tel z Android? Próbowałem AirDroid, ale dziwnie to działa - dzieli sms i wysyła ...
. .
Odpowiedział: | 18.01.2016
@ lech_proboszcz
TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 4
  • 72

Uprawnienia aplikacji

Android 6 pozwala na zabieranie/dawanie uprawnień aplikacjom, jednak przy instalacji z PlayStore i tak muszę zgodzić się na wszystkie uprawnienia a później ewentualnie mogę je zabierać - czy jest jakiś ...
. .
Odpowiedział: | 15.01.2016
@ lech_proboszcz
TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 6
  • 79
. .
Odpowiedział: | 31.12.2015
@ lech_proboszcz
TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 4
  • 800
. .
Odpowiedział: | 31.12.2015
@ lech_proboszcz
TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII