Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 2
  • 2
  • 24

Czy w Outlook 2010 jest jakiś sposób, by każdy tworzony mail zaczynał się od znacznika np. [C2] Tytuł maila?

Potrzebuję, by każdy mail w moim zespole zaczynał się znacznikiem w tytule, często pracownicy zapominają o tym znaczniku, dlatego pytanie - czy jest możliwość, by taki znacznik wstawiał się domyślnie?

Monika-Kwiatkowska
  • Zapytał
  • @ Monika-Kwiatkowska | 21.03.2017
    • 0
    • 0
    • 8

Odpowiedzi (2)

  • 0

 

Zrobiłbym to szybkimi krokami.

Andrzej_Nawrot_t42p
  • Odpowiedział
  • @ Andrzej_Nawrot_t42p | 21.03.2017
    • 1
    • 0
    • 4
Komentarze
No właśnie problem w tym, że użytkownicy mają zakodowane by naciskać Nowy Mail, dlatego interesowało mnie jakieś inne wyjście, nie wiem, może w VBA pod Outlooka, czy w opcjach programu, by po naciśnięciu Nowy Mail z automatu wstawiał w tytule początek (najlepszym wyjście byłaby możliwość dodawania takiego znacznika nie tylko do nowych, ale także w odpowiedz, czy odpowiedz wszystkim).

Szybkimi krokami mam to póki co zrobione u siebie, a i tak łapię się, że czasem naciskam Nowy Mail. :)
Skomentował : @ Monika-Kwiatkowska ,30.03.2017
  • 0
  • 0
  • 8
  • 0

No właśnie problem w tym, że użytkownicy mają zakodowane by naciskać Nowy Mail, dlatego interesowało mnie jakieś inne wyjście, nie wiem, może w VBA pod Outlooka, czy w opcjach programu, by po naciśnięciu Nowy Mail z automatu wstawiał w tytule początek (najlepszym wyjście byłaby możliwość dodawania takiego znacznika nie tylko do nowych, ale także w odpowiedz, czy odpowiedz wszystkim).

Szybkimi krokami mam to póki co zrobione u siebie, a i tak łapię się, że czasem naciskam Nowy Mail. :)

Monika-Kwiatkowska
  • Odpowiedział
  • @ Monika-Kwiatkowska | 22.03.2017
    • 0
    • 0
    • 8