Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 2
  • 2
  • 177

Moje wpisy na blogu w WordPressie to zdjęcia. Używam galerii NextGen Gallery. Dodaję galerię do wpisu i na pierwszej stronie bloga widoczne są wszystkie zdjęcia z galerii. Nie wiem, gdzie mam ustawić, aby na pierwszej stronie bloga było tylko jedno zdjęcie z całej galerii, a po kliknięciu w nie nastąpiło przejście na stronę wpisu i były widoczne wszystkie zdjęcia. Sprawa dość pilna.

Pozdrawiam.

Renata.

Renata_Rogoża
  • Zapytał
  • @ Renata_Rogoża | 09.06.2015
    • 8
    • 4
    • 10

Odpowiedzi (2)

  • 5

Obawiam się, że w darmowej wersji tej wtyczki możemy nie znaleźć takiej funkcjonalności. Chyba najprościej (na szybko) będzie zrobić dwa wpisy: na pierwszym tylko jedno zwyczajnie wstawione zdjęcie z hiperłączem do drugiego wpisu, zawierającego pełną galerie i teksty.

Na pewno da się jakoś inaczej, ale jeśli chodzi o szybkość - ta wersja wydaje mi się teraz najekonomiczniejsza.

  • Odpowiedział
  • @ | 11.06.2015
  • TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 2

Można także dodać album NextGena, który składa się z jednej galerii. Wtedy po kliknięciu w miniaturkę zdjęcia zostajemy przekierowani do galerii, gdzie widnieje siatka z wszystkimi fotkami z wybranej galerii, znajdującej się w albumie.

Wadą tego rozwiązania jest że nie można dodać treści postu na stronie z fotkami galerii, bo siatka galerii jest generowana automatycznie.

 

Można też faktycznie założyć nową stronę, tak jak radzi Pan Andrzej - NextGen automatyzuję taką czynność - należy najpierw stworzyć nową stronę (1) a potem ją podlinkować (2):

 

 

Można też użyć obrazka wyróżniającego, również korzystając z mechanizmu NextGena:

 

Maciej_Krauze
  • Odpowiedział
  • @ Maciej_Krauze | 25.08.2015
    • lider
    • laureat
    • 45
    • 16
    • 58