Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 1
  • 1
  • 275

Strona robiona na localhoście działała, jak należy. Po przeniesieniu jej na hosting za pomocą wtyczki Duplicator, zamiast kokpitu wyświetla się biała strona, ale strona działa. Motyw to potomek Shoestrap3, hosting mam w kei.pl. Wypróbowałam już likwidację wtyczek, jak wykasuję wtyczkę Redux framework, widać kokpit, ale nie działa,również strona znika.:D Pokazuje błąd Fatal error:

Class 'Shoestrap_Nav_Walker' not found in /home/users/xxx/public_html/moja-strona/wp-content/themes/shoestrap-3/framework/bootstrap/class-SS_Framework_Bootstrap.php on line 203

Wtyczka ta jest niezbędna do używania mojego motywu.

Notice: ob_end_flush() [ref.outcontrol]: failed to delete buffer zlib output compression in /home/users/xxx/public_html/moja-strona/wp-includes/functions.php on line 2935

Sprawdzałam tę linijkę, ale dla mnie to już czarna magia :D). Tak wygląda kod:

 

function wp_ob_end_flush_all() {
   $levels = ob_get_level();
   for ($i=0; $i<$levels; $i++)
      ob_end_flush();
} 

 

Czy to wina hostingu?

Katarzyna_Potera
  • Zapytał
  • @ Katarzyna_Potera | 23.08.2014
    • 17
    • 4
    • 10

Odpowiedź (1)

  • 0

A więc tak przy błędzie:

Notice: ob_end_flush() [ref.outcontrol]: failed to delete buffer zlib output compression in /home/users/xxx/public_html/xxx/wp-includes/functions.php on line 2935

Wystarczy w folderze głównym w pliku .htaccess dodać linijkę na samym początku:

php_flag zlib.output_compression Off

Co wyłączy, jeżeli dobrze zrozumiałam, kompresję php. Jupiii, mam nowy błąd, ale stary zniknął. :)

Nowy błąd:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 72 bytes) in /home/users/xxx/public_html/xxx/wp-content/themes/shoestrap-3/framework/compilers/less-php/less.php on line 6711

Zgodnie z instrukcjami, których pełno w "wujku" Google, dodałam do pliku wp-config.php linijkę define('WP_MEMORY_LIMIT','64M');   /.  Nie zadziałało, zmieniała się tylko liczba w nawiasie. Problem pozostał, pomimo zmieniania liczby dostępnej pamięci.

Pomogło dopisanie również w pliku .htaccess linijki: php_value memory_limit 256M   /.  działa kokpit i opcję ma. :)

 

 
Katarzyna_Potera
  • Odpowiedział
  • @ Katarzyna_Potera | 30.08.2014
    • 17
    • 4
    • 10