Pobierz kartę szkolenia

PeopleCert Scrum Product Owner II - akredytowane szkolenie z egzaminem

kod szkolenia: ZP-SPO2-PC / PL DL 2d

Pakiety e-learning

Scrum to framework, który pomaga zespołom współpracować. Zwiększa produktywność, zachęcając członków zespołu do uczenia się poprzez doświadczenia, samoorganizację i ciągłe doskonalenie.

Zespoły używają Scruma do opracowywania, dostarczania i utrzymywania złożonych produktów. Zasady Scruma można zastosować we wszystkich obszarach: badaniach, sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta i innych.

Oparcie na zasadach Agile umożliwia zespołom samoorganizację poprzez zachęcanie do ścisłej współpracy między wszystkimi członkami zespołu i zaangażowanymi specjalizacjami. Scrum kwestionuje założenia sekwencyjnego podejścia do rozwoju produktu i zastępuje je procesem iteracyjnym. Obejmuje zestaw spotkań, narzędzi i ról, które działają w harmonii, aby pomóc zespołom w organizowaniu pracy i zarządzaniu nią.

Celem tego podejścia jest szybkie uchwycenie potrzeb klientów, a także wszelkich innych nieprzewidywalnych wyzwań, które mogą się pojawić — dla których podejście sekwencyjne nie jest odpowiednie. Scrum wykorzystuje podejście oparte na dowodach, wzmacniające fakt, że problemów nie można w pełni zdefiniować z góry. Zamiast tego koncentruje się na maksymalizacji zdolności zespołu do reagowania na pojawiające się wymagania, szybkiego dostarczania wartości i dostosowywania się do nowych warunków rynkowych.

promocja
Termin

poziom Średnio zaawansowany

czas trwania 2 dni |  14h|  01.08 02.08
2 200,00 PLN + 23% VAT (2 706,00 PLN brutto)
Poprzednia najniższa cena:
2 200,00 PLN
czas trwania 2 dni |  14h|  19.12 20.12
2 500,00 PLN + 23% VAT (3 075,00 PLN brutto)
Poprzednia najniższa cena:
2 200,00 PLN
2 500,00 PLN 3 075,00 PLN brutto

Certyfikat ten jest drugim poziomem systemu kwalifikacji PeopleCert Scrum Product Owner prowadzonego przez PeopleCert i jest skierowany do każdego, kto chce stać się skutecznym członkiem środowiska Scrum. Dotyczy to przede wszystkim osób pracujących obecnie lub chcących rozpocząć pracę z produktem wytwarzanym zwinnie jako Product Ownerzy czy Product Managerowie. Wymaga od kandydatów posiadania i wykazania się solidną znajomością i zrozumieniem terminów Scrum, zasad, narzędzi i praktyk, a także umiejętnościami stosowania narzędzi w sposób wydajny i skuteczny.

Ten certyfikat zapewni jego posiadaczom zaawansowany poziom wiedzy i poświadczy, że posiadają oni solidne zrozumienie Scruma oraz umiejętność wykorzystania go w skomplikowanych środowiskach biznesowych.

Kandydaci opanują framework Scrum, podstawowe i zaawansowane kompetencje skutecznych Product Ownerów. Będą potrafili skutecznie zarządzać i doskonalić Backlog Produktu oraz uzyskają głębsze zrozumienie zarządzania produktem opartego na wartości, w tym strategii i wizji produktu.

Uczestnicy szkolenia otrzymają voucher na egzamin w formie online. Voucher jest ważny 6 miesięcy. 

Po szkoleniu uczestnik dostaje maila z wytycznymi, jak zarejestrować się na egzamin. Termin ustala bezpośrednio z PeopleCert, używając swojego konta.

Egzamin online przeprowadzany jest w obecności proktora – osoba z firmy PeopleCert, który podpina się zdalnie pod pulpit kursanta i obserwuje przebieg egzaminu przez kamerkę.

Zdający jest zobowiązany pokazać proktorowi za pośrednictwem kamerki pomieszczenie, w którym będzie zdawał egzamin. Proktor sprawdza, czy nie ma w pokoju osób trzecich i pomocy naukowych.

Egzamin PeopleCert Scrum Product Owner II

 • Czas 60 min
 • Test jednokrotnego wyboru
 • Min liczba poprawnych odpowiedzi: 28 z 40
 • Brak możliwości używania dodatkowych materiałów.

Zalecany jest udział w szkoleniu PeopleCert Scrum Product Owner I

 • Szklenie: Polski
 • Materiały: Angielski
 • Egzamin: Angielski

Cena szkolenia zawiera:

 • Akredytowane materiały szkoleniowe
 • Voucher na egzamin PeopleCert Scrum Product Owner I

Dodatkowe opcje:

 • Powtórka egzaminu Take2 re-sit exam:  200 zł (Uwaga: za pośrednictwem Altkom Akademia możliwe jest wykupienie tej opcj tylko przed szkoleniem)

 

 1. Agile Project Management Wstęp
  1. Podstawy Agile Project Management
  2. Podstawy Scrum
 2. Value Driven Product Management
  1. Wizja i Strategia produktu
  2. Product Discovery i planowanie
  3. Definiowanie wartości produktu
  4. Weryfikowanie założeń produktowych
 3. Rola Product Ownera
  1. Informacje podstawowe
  2. Praca z Interesariuszami
  3. Praca z Deweloperami
  4. Product Owner w Skalowalnym Scrumie
 4. Zarządzanie Product Backlogiem
  1. Tworzenie i porządkowanie Product Backlogu
  2. Doskonalenie Produkt Backlogu