Pobierz kartę szkolenia

Create document intelligence solutions with Azure AI Document Intelligence

kod szkolenia: AI-3002 / PL DL 1d

Pakiety e-learning

Autoryzowane szkolenie Microsoft Create document intelligence solutions with Azure AI Document Intelligence AI-3002 szkolenie w formule Distance Learning. Wywiad: 15 minut z ekspertem z tematyki Microsoft Azure:

tryb Distance Learning

poziom Podstawowy

W celu uzyskania informacji skontaktuj się z działem handlowym. W celu uzyskania informacji skontaktuj się z działem handlowym.
1 200,00 PLN 1 476,00 PLN brutto

Celem tego szkolenia jest wyposażenie studentów w umiejętności korzystania z AI Document Intelligence, zaawansowanej usługi uczenia maszynowego, która automatycznie i dokładnie wyodrębnia tekst, pary klucz-wartość, tabele i struktury z dokumentów. Uczestnicy nauczą się przekształcać dokumenty w przydatne dane, co umożliwi im skupienie się na wykorzystywaniu informacji, a nie na ich organizowaniu. Zostaną przeszkoleni w zakresie pracy z gotowymi modelami i tworzenia modeli niestandardowych.

Ukończenie szkolenia niesie ze sobą szereg cennych korzyści zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

 • Będziesz w stanie projektować rozwiązania analizujące formularze biznesowe, dostępne dokumenty oraz różne niestandardowe rodzaje formularzy za pomocą narzędzia Azure AI Document Intelligence.
 • Nabędziesz umiejętności integrowania wielu modeli Document Intelligence w jeden złożony model, co zwiększy Twoją zdolność do tworzenia aplikacji wzbogaconych o sztuczną inteligencję, wykorzystujących usługi Azure AI.

Twoja firma skorzysta z Twojej nowo zdobytej wiedzy na temat tworzenia kompleksowych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, co pozwoli Ci efektywnie przyczyniać się we wszystkich fazach rozwoju i wdrożenia rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.

 • Znajomość Microsoft Azure i nawigacja po portalu Azure
 • Znajomość języka programowania C# lub Python
 • Zrozumienie semantyki programowania JSON i REST
 • Ukończenie kursów wprowadzających do C# lub Python w celu zdobycia niezbędnych umiejętności programistycznych
 • Rozważenie ukończenia certyfikacji Azure AI Fundamentals (AI-900) dla przeglądu możliwości sztucznej inteligencji na platformie Azure, jeśli jesteś nowicjuszem w dziedzinie sztucznej inteligencji.
 • Szkolenie: polski
 • Materiały: angielski

Metoda szkolenia:

Teoria, demo, ćwiczenia

 1. Wprowadzanie do kursu
 2. Gotowe modele
 3. Modele niestandardowe
 4. Skomponowane modele
 5. Zaawansowane funkcje
 6. Wnioski