Poznajmy się

Twoja przygoda z Altkom Akademią rozpocznie się od kontaktu z nami. Prowadzimy rekrutację, koordynujemy proces zatrudnienia, bierzemy udział w ocenie pracowników, służymy wsparciem w kwestiach kadrowych i dbamy o dobrą atmosferę w pracy. Wspierając rozwój naszej firmy, poszukujemy wybitnych specjalistów, wyszukujemy talenty, które później wspieramy, aby razem odnosić sukcesy biznesowe.
W Altkom Akademii zajmuję się wdrażaniem projektów i działań HR, które bezpośrednio wpływają na wsparcie biznesu oraz realizację strategii firmy. W mojej pracy najbardziej lubię to, że daje możliwość współpracy i kontaktu z innymi, mierzenia się z wyzwaniami oraz, że jest różnorodna. Każdy człowiek jest dla mnie interesujący, ponieważ prezentuje inną historię, osobowość i przekonania.
Barbara Keklak-Kowalczyk
Dyrektor HR
Jako HR Business Partner w Altkom Akademii odpowiadam za rekrutację i wsparcie biznesu. Starannie dobieram kandydatów, którzy nie tylko mają odpowiednie umiejętności, ale także potencjał do dalszego rozwoju i którzy dobrze wpasowują się w kulturę naszej firmy. Dbam również o rozwój naszych pracowników, organizując dla nich szkolenia i inne działania rozwojowe. Lubię swoją pracę i cieszę się, że moja pasja i zaangażowanie przyczyniają się zadowolenia pracowników i sukcesu naszej firmy.
Agnieszka Samborska
HR Business Partner
Na co dzień odpowiadam za komunikację wewnętrzną oraz dbam o wellbeing pracowników. Moje działania obejmują benefity pracownicze, naukę języków, organizację aktywności sportowych, projekty CSR, uroczystości firmowe oraz wyjazdy integracyjne. Uczestniczę także w procesach HR takich jak Onboarding oraz Exit Interview. Moim celem jest budowanie jak najlepszego doświadczenia pracowników z Altkom Akademią. Bo o tym, że zmotywowany i zadowolony pracownik ma wpływ na atmosferę pracy i zadowolenie naszych klientów, nie trzeba nikogo przekonywać.
Jolanta Majewska
Employer Branding Manager

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji zazwyczaj zamykamy w 6 krokach.
Może się jednak różnić w zależności od stanowiska np. może być uzupełniony o sesję Assessment Centre (szczególnie przy stanowiskach handlowychh i managerskich), o testy psychologiczne lub inne zadania.
Zazwyczaj, przynajmniej jeden z etapów odbywa się zdalnie.
Podczas rekrutacji stawiamy na dobrą atmosferę i otwartość!
Zobacz – jak przebiega rekrutacja ->

aplikacja online
selekcja zgłoszeń
rozmowa z działem HR
weryfikacja umiejętności
rozmowa z potencjalnym przełożonym
decyzja o zatrudnieniu

Oferty Pracy

Warszawa | Tester Automatyzujący

Tester Automatyzujący / Poziom Mid/Regular

Opis stanowiska Zatrudniona osoba dołączy do zespołu Rozwoju wewnętrznych systemów IT, który zajmuje się budowaniem rozwiązań wspierających pracowników Altkom Akademii w Polsce. Dołączając do zespołu będziesz aktywnie uczestniczyć w transformacji cyfrowej wewnątrz Altkom Akademii. Praca odbywa się w dziale wewnętrznym, bez projektów zewnętrznych. Nie pracujemy, jak typowy software house. Nie stosujemy metodyk wytwarzania oprogramowania ani daily. Postępy, trudności jak i terminy będziesz omawiać bezpośrednio z przełożonym. Stawiamy przede wszystkim na dobrą atmosferę oraz partnerstwo.
Kraków | Key Account Manager

Key Account Manager

Opis stanowiska
Do zadań zatrudnionej osoby należeć będą między innymi: profesjonalna obsługa obecnych klientów firmy; aktywna sprzedaż usług szkoleniowych Altkom Akademii nowym klientom; prezentacja ofert, negocjacje cenowe i finalizacja kontraktów; realizacja wyznaczonych celów; współpraca z innymi osobami w organizacji np. przy tworzeniu ofert szkoleniowych dla klientów, realizacji szkoleń.

 

benefity

Naszym Pracownikom oferujemy:

Naukę języków obcych/platformę do e‑learningu języka angielskiego

Indywidualne plany rozwojowe

Dostęp do najnowszych technologii oraz udział w innowacyjnych projektach

Udział w rekrutacjach wewnętrznych

Możliwość pracy w systemie hybrydowym

Badamy satysfakcję i zaangażowanie pracowników

Elastyczny czas pracy – rozpoczynamy między 7 a 10

Używamy nowoczesnych systemów informatycznych, które usprawniają nasze procesy biznesowe

Na koniec roku bonus, przyznawany na podstawie oceny rocznej wykonywanej wspólnie z przełożonym

Lokalizacje w nowoczesnych biurach/praca odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (m. in. maseczki w wspólnych przestrzeniach, zachowanie odległości min. 1,5 metra od innych osób, dezynfekcja rąk i pomieszczeń)