Udostępnij!
Newsletter NR #4 2020-01-22
Altkom Akademia
Newsletter
1-pozycja Partnerstwo
Jesteśmy dumni z naszego edukacyjnego partnerstwa z VMware; tym bardziej, że w tym samym gronie znajdują się również takie znakomite organizacje jak Deloitte. Owocem współpracy VMware z Deloitte jest m.in propagowanie rozwiązań chmurowych w organizacji biznesu.

Kooperacja ta najwyraźniej przynosi pożytek obu stronom, skoro VMware przyznał właśnie Deloitte tytuł Partner of the Year for Cloud Platform Transformation.

Obie firmy zaangażowały się także w przeprowadzoną przez zrzeszającą CIOS z całego świata organizację CIONET ankietę szukającą odpowiedzi na pytania o powrót po pandemii do normalnego trybu pracy. Są to niezwykle ciekawe informacje i przewidywania.

1_1-belka
1_2-belka
2-pozycja

Zwinność
W dzisiejszym świecie wszystko łączy się ze wszystkim a różne idee przenikają i wzmacniają się nawzajem. Zwinne podejście do zarządzania projektami nikogo już nie dziwi. Co, jeśli jako projekt potraktujemy także zarządzanie bezpieczeństwem? W takim wypadku podejście zwinne okaże się najskuteczniejsze.

 

2-belka

2_1-belka

 

 

 

3-pozycja

Profesjonalizm
Wspomniana już organizacja CIONET przygotowuje poświęconą rozwiązaniom chmurowym pięciodniową wirtualną konferencję Cloud Connect 2021. Wnioskując po przedstawionym programie, zapowiada się ogromne i niezwykle profesjonalne wydarzenie; obecni będą na nim czołowi CIO oraz polscy i zagraniczni „mistrzowie” chmury.

 

3-belka

3_1-belka

 

 

 

linkedin

 

fb

 

youtube

 

Altkom Akademia

Altkom Akademia od 25 lat jest partnerem w rozwoju organizacji poprzez dostarczanie swoim Klientom najwyższej jakości usług doradczych, szkoleniowych oraz rozwojowych. Oferta Altkom Akademii obejmuje ponad 1000 szkoleń dla użytkowników i profesjonalistów IT, a także szkolenia biznesowe z zakresu zarządzania organizacją, zarządzania projektami i analizy procesów biznesowych.

Copyright © 1992-2020 Altkom Akademia S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone | Infolinia edukacyjna 801 25 85 66