Udostępnij!
Newsletter NR #2 2020-12-14
Altkom Akademia
Newsletter
 

 

 
1-pozycja

Partnerstwo
Czy Sztuczna Inteligencja to nadal domena wyłącznie fantastyki naukowej, czy może rozwiązania stosowane tu i teraz? Czy technologie AI wyeliminują pracowników? A może wręcz przeciwnie - wymuszą zdobywanie zupełnie nowych kwalifikacji? Czy partnerstwo edukacyjne z Microsoft otwiera w tej dziedzinie nowe perspektywy?

 
1-belka 1_1-belka
 

 

 
2-pozycja

Zwinność
Wyprodukowana przez SpaceX rakieta StarShip wystartowała, potem efektownie i stabilnie szybowała, następnie wyhamowała, a na koniec spektakularnie rozbiła się na kawałki. Czy podejście zwinne jest źródłem sukcesu Elona Muska zarówno w przypadku Tesli, jak i SpaceX? Czy metoda rozbijania kolejnych prototypów i wprowadzania szybkich poprawek zrewolucjonizowała już dwie kolejne dziedziny przemysłu, do tej pory zarezerwowane dla tradycyjnego planowania?

 
video
2-belka 2_1-belka
 

 

 
3-pozycja

Profesjonalizm
W jakim wieku można zostać profesjonalistą? Czy wobec komputerów kwantowych szyfrowanie symetryczne w dalszym ciągu będzie miało praktyczne zastosowanie? Czy poufność danych jest najważniejszym problemem współczesnej informatyki?

 
3-belka 3_1-belka
 

 

 

Altkom Akademia od 25 lat jest partnerem w rozwoju organizacji poprzez dostarczanie swoim Klientom najwyższej jakości usług doradczych, szkoleniowych oraz rozwojowych. Oferta Altkom Akademii obejmuje ponad 1000 szkoleń dla użytkowników i profesjonalistów IT, a także szkolenia biznesowe z zakresu zarządzania organizacją, zarządzania projektami i analizy procesów biznesowych.

Copyright © 1992-2020 Altkom Akademia S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone | Infolinia edukacyjna 801 25 85 66