Udostępnij!
Newsletter NR #1 2020-11-16
Altkom Akademia
Newsletter
 

 

 
1-pozycja

Partnerstwo
Co stanie się z Red Hat kiedy IBM się podzieli? Nowy CEO IBM, Arvind Krishna, zadeklarował utworzenie nowej firmy,
do której przeniesione zostaną wszystkie dotychczasowe aktywności i systemy IBM poza chmurą i sztuczną inteligencją. Nieco wcześniej ogłosił, że za kluczowe dla technologii chmury uważa rozwiązania Red Hat. Czy oznacza to koniec Red Hat jako samodzielnej marki?

 
1-belka
 

 

 
2-pozycja

Zwinność
Akronim VUCA liczy sobie już trzydzieści lat,
ale dopiero w 2020 roku powszechnie zrozumiano co tak naprawdę oznacza. Zwinność i umiejętność elastycznego reagowania na nieprzewidywalną rzeczywistość stały się palącą potrzebą każdej organizacji. Jak bardzo pandemia koronawirusa, lockdown i praca zdalna wpłyną na zarządzanie? Czy czeka nas popularyzacja nowych
idei i metod?

 
2-belka
 

 

 
3-pozycja

Profesjonalizm
Od początku pandemii w dyskusji na temat zdalnej edukacji występuje problem włączania lub wyłączania kamer słuchaczy. Opowiedzieliśmy się zdecydowanie za włączonymi kamerami kierując się tym, że wszystkie argumenty przeciwko w rzeczywistości dotyczą jedynie dzieci i młodzieży, natomiast argumenty za - przede wszystkim dorosłych.

 
3-belka
 

 

 
 

Wyniki ankiet poszkoleniowych w Altkom Akademii. W październiku średnia rekomendacji z zebranych ankiet wynosiła 8,8 dla szkolenia i 9,2 dla wykładowcy. Wskaźnik NPS dla szkolenia wyniósł 57% a dla wykładowcy 73%.

Rekordzistą w liczbie ankiet został Paweł Niemyt - otrzymał 32 wskazania z maksymalną rekomendacją 10/10.

 
Trener

Paweł Niemyt – absolwent Uniwersytetu
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister fizyki ze specjalizacją informatyczną
i uprawnieniami pedagogicznymi.
Ma wieloletnie doświadczenie trenerskie
i edukacyjne, prowadzi liczne szkolenia
z narzędzi do zarządzania projektami, Business Intelligence, raportowania,
analizy i wizualizacji danych, tworzenia aplikacji webowych.

 
 

Najważniejsze obszary zainteresowań to m.in. języki VBA, SQL, HTML i CSS, MS Excel, PowerPoint oraz Word. Posiadacz wielu oficjalnych certyfikatów. Od 2007 roku przeszkolił ok. 10 tys. osób.
 
 

 

 

Altkom Akademia od 25 lat jest partnerem w rozwoju organizacji poprzez dostarczanie swoim Klientom najwyższej jakości usług doradczych, szkoleniowych oraz rozwojowych. Oferta Altkom Akademii obejmuje ponad 1000 szkoleń dla użytkowników i profesjonalistów IT, a także szkolenia biznesowe z zakresu zarządzania organizacją, zarządzania projektami i analizy procesów biznesowych.

Copyright © 1992-2020 Altkom Akademia S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone | Infolinia edukacyjna 801 25 85 66