Udostępnij!

Kim jesteśmy

doświadczenia na rynku szkoleń

62% pracowników pracuje dłużej niż 5 lat

5 ośrodków

1000+ szkoleń i egzaminów

170 pracowników

700 000 słuchaczy

300 trenerów współpracujących

9,9 średnia ocena szkolenia

Działamy w Polsce i na rynku Europy wschodniej i zachodniej

Oferty Pracy

Stawiamy sobie wysokie wymagania, cenimy inicjatywę, kreatywność,
zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności. Jeśli lubisz wyzwania,
pracujesz z pasją, jesteś ambitny i chcesz się dalej rozwijać - dołącz do nas!

Czas rozwinąć skrzydła!

Praca w Altkom Akademii

Czekamy na utalentowanych specjalistów!

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, prześlij nam swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą, kiedy tylko powstanie odpowiednie dla Ciebie stanowisko.

Aplikuj

Proces Rekrutacji

 

Nasze Zespoły

Jesteśmy grupą ludzi, nastawionych na rozwój, poszukiwanie nowych możliwości i kierunków
oraz pokonywanie własnych ograniczeń. Mamy wewnętrzną potrzebę wyznaczania ambitnych celów
i konsekwentnego ich realizowania, chcąc osiągnąć więcej, lepiej i mądrzej.

Produkt
Sprzedaż
Obsługa
Wsparcie

Dział Produktowy zajmuje się tworzeniem i nieustającym rozwojem oferty szkoleniowej zgodnie z trendami rynku i oczekiwaniami naszych klientów. Wspiera dział handlowy w pozyskiwaniu klientów oraz przygotowaniem dedykowanych programów szkoleniowych. Jest złożony z sześciu zespołów, z których każdy odpowiada za inny obszar merytoryczny oferty szkoleniowej.

Krótkie opisy każdego z nich, są poniżej:

ITK Infrastruktura Technologii
Korporacyjnych
ITM Infrastruktura Technologii
Microsoft
BIOS Modern Workplace
ZP Zarządzanie Projektami

ITK to zespół odpowiedzialny za szkolenia z zakresu technologii informatycznych, które są używane w Centrach Przetwarzania Danych. Dział odpowiada za tworzenie oraz realizowanie szkoleń w obszarach:

wirtualizacja oraz cloud computing (VMware, Red Hat); technologie budowy i zarządzania hurtowniami danych (Oracle RDBMS, MySQL, PostgreSQL, technologii baz NoSQL), technologie sieciowe i produkty Cisco oraz cybersecurity.

ITM to technologie serwerowe Microsoft oraz programowanie w technologii Microsoft .NET. Dział dostarcza szkolenia przeznaczone dla administratorów, inżynierów, projektantów, developerów, programistów, z takich obszarów jak:

systemy Operacyjne Microsoft (Windows Server, Windows 10, Power Shell, Active Directory & Federation Services, IIS, Hyper-V), platformy (Microsoft Azure, Microsoft Office 365, Microsoft InTune), serwery (Exchange, SharePoint, SCCM, SQL), Public Key Infrastructure, security (serwery, stacje robocze, środowisko wirtualne), programowanie (MVC, .NET, CORE, Entity Framework, C#.

Dział BIOS przygotowuje szkolenia dla użytkowników aplikacji i systemów biurowych oraz osób obsługujących aplikacje techniczne (SAP, DYN). Realizuje szkolenia w obszarach:

aplikacje pakietu MS Office, narzędzia Power BI, Microsoft Dynamics AX, Dynamics CRM, Dynamics365, SAP, SQL dla użytkownika końcowego, SharePoint oraz szkolenia z pakietu Adobe.

Zarządzanie projektami to obszar, którego szkolenia pomagają w do efektywnym osiąganiu celów projektów przy jednoczesnej neutralizacji wpływu istniejących ograniczeń i ryzyka. Uczą także budowania motywacji zespołu projektowego i właściwej komunikacji między uczestnikami projektu. Dział odpowiada za tworzenie oraz realizowanie szkoleń w obszarach takich jak:

metodyki i narzędzia do pracy w projektach, PRINCE2, Agile Project Management, Change Management, Facylitacja, Scrum, ITIL, PMI, DevOps, SAFe, Lean.

IO Inżynieria Oprogramowania
DKS Doskonalenie Kompetencji Społecznych
PFK Prawo, Finanse
i Księgowość

Inżynieria Oprogramowania zajmuje się dostarczaniem szkoleń z zakresu procesu wytwarzania systemów informatycznych w takich obszarach jak:

Architektura BigData, rozumienie i znajomość zasad wytwarzania i testowania oprogramowania, także z wykorzystaniem Continous Integration, TDD i DDD za pomocą popularnych „development frameworks” ( Java,C++,C#, Python, JavaScript, TypeScript, Python, PHP, Spring, Spring Boot, Spring Cloud, Angular, Vue.js.

Dział DKS (Doskonalenie Kompetencji Społecznych) jest odpowiedzialny za szkolenia z zakresu kompetencji miękkich biznesowych, które są skierowane do pracowników wszystkich obszarów oraz osób zainteresowanych tą tematyką. Są to szkolenia takie jak:

obsługa klienta, kompetencje trenerskie, marketingowe i menedżerskie – zarządzanie zespołem, HR, coaching, rozwój osobisty, zarządzanie, kreatywność, efektywność, komunikacja, współpraca z zespołem, sprzedaż, wystąpienia publiczne, zarządzanie zmianą.

Jest to dział odpowiedzialny za szkolenia z zakresu Prawa, Finansów i Księgowości skierowane do osób odpowiedzialnych za ocenę sytuacji finansowej firmy: członków rad nadzorczych i zarządów, pracowników działów księgowości i finansowych, controllingu, podatków i prawnych. Najważniejsze obszary to:

umowy, kontrakty, bezpieczeństwo IT, analiza finansowa, rachunkowość, CIMA, Kadry i płace, podatki finansowe w biznesie, prawo handlowe oraz prawo nowych technologii.

Nasze działy handlowe znajdują się w 6 miastach w Polsce. Ich celem jest budowanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami. Pracujący w dziale handlowym Super Account Mangerowie oraz Key Account Managerowie służą wiedzą i pomocą, przygotowują dedykowane oferty, dostosowane do potrzeb klientów. Do sił sprzedaży należy również dział Sprzedaży Bezpośredniej obsługujący klientów z segmentu SOHO i SME. Nasi handlowcy tworzą zgrany zespół, wspierają się nawzajem i nie boją się wyzwań.

Za wsparcie operacyjne i logistyczne realizowanych usług odpowiadają Dział obsługi szkoleń stacjonarnych i zdalnych oraz Biuro projektów, które zajmuję się obsługą administracyjno – biurową projektów dedykowanych oraz dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Za wsparcie wszystkich procesów w firmie odpowiada Back office. Dzięki niemu nasza codzienna praca przebiega w szybki i dobrze zorganizowany sposób. Należą do niego działy: Administracja, Help desk, HR, Jakość, Biuro Zarządu oraz Księgowość i Dział prawny.

Nasza misja i Wartości

Łączy nas wspólny cel, współpraca i koleżeństwo. Razem pracujemy na sukces i razem
go świętujemy. W codziennej pracy kierujemy się naszymi wartościami.

Misja

Produkty i usługi, które dostarczamy, pomagają przedsiębiorstwom i ich pracownikom:

  • zobaczyć inaczej organizację, rynek,
  • zmienić podejście do wykonywanych zadań,
  • dostrzec nowe możliwości,
  • szukać rozwiązań,
  • zmienić sposób myślenia i działania, dzięki czemu nasi klienci szybciej odnoszą sukcesy.

Wartości

Stawiamy na bliską
i długofalową współpracę.
Budujemy relacje
oparte na zaufaniu.
Szybko i elastycznie reagujemy
na zmiany. Wykorzystujemy
nowoczesne metody i narzędzia.
Dbamy o nieustanny
rozwój organizacji i dzielimy
się najnowszą wiedzą
Dzięki pasji i doświadczeniu
rozwijamy siebie i Was.
Praktyka i wiedza naszych
pracowników zaowocowały
pozycją lidera w branży edukacyjnej.

Benefity

Naszym Pracownikom oferujemy:

Naukę języków obcych/platformę do e-learningu języka angielskiego

Indywidualne plany rozwojowe

Dostęp do najnowszych technologii oraz udział w innowacyjnych projektach

Udział w rekrutacjach wewnętrznych

Ubezpieczenia grupowe

Karty Multisport

Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Możliwość pracy w systemie hybrydowym

Badamy satysfakcję i zaangażowanie pracowników

Elastyczny czas pracy - rozpoczynamy między 7 a 10

Używamy nowoczesnych systemów informatycznych, które usprawniają nasze procesy biznesowe

Na koniec roku bonus, przyznawany na podstawie oceny rocznej wykonywanej wspólnie z przełożonym

Lokalizacje w nowoczesnych biurach/praca odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (m. in. maseczki w wspólnych przestrzeniach, zachowanie odległości min. 1,5 metra od innych osób, dezynfekcja rąk i pomieszczeń)

POZNAJMY SIĘ

Twoja przygoda z Altkom Akademią rozpocznie się od kontaktu z nami.

Prowadzimy rekrutację, koordynujemy proces zatrudnienia, bierzemy udział w ocenie pracowników, służymy wsparciem w kwestiach kadrowych i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Wspierając rozwój naszej firmy, poszukujemy wybitnych specjalistów, wyszukujemy talenty i potencjały, które później wspieramy, aby razem odnosić sukcesy biznesowe.

Barbara Keklak-Kowalczyk - HR Business Partner

Barbara Keklak-Kowalczyk
Dyrektor HR

Agnieszka Samborska Kierownik HR

Agnieszka Samborska
HR Business Partner

Paweł Rzepka - Młodszy Specjalista HR

Paweł Rzepka
Specjalista HR

Jolanta Majewska - Emploer Branding Manager

Jolanta Majewska
EB Manager