Szkolenia Altkom AkademiaAltkom Akademia - Zobaczyć więcej

Oferty Pracy

Stawiamy sobie wysokie wymagania, cenimy inicjatywę, kreatywność,
zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności. Jeśli lubisz wyzwania,
pracujesz z pasją, jesteś ambitny i chcesz się dalej rozwijać - dołącz do nas!

Stanowisko
Słowo kluczowe
Miasto

Czas rozwinąć skrzydła!

Wyślij do nas swoją aplikację! Jesteśmy otwarci na utalentowanych specjalistów. Prześlij nam swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą, kiedy tylko powstanie odpowiednie dla Ciebie stanowisko.

Aplikuj

Praca w Altkom Akademii

{{ item.content.title }}
---
Miejsce: {{ item.cities.join(", ") }}

Przepraszamy, wyszukiwanie nie zwróciło rezultatów.

Prosimy zmienić kryteria

Proces Rekrutacji

Nasze Zespoły

Jesteśmy grupą ludzi, dla których podstawową wartością jest rozwój, poszukiwanie nowych możliwości i kierunków
oraz pokonywanie własnych ograniczeń. Mamy wewnętrzną potrzebę wyznaczania ambitnych celów
i konsekwentnego ich realizowania, chcąc osiągnąć więcej, lepiej i mądrzej.

Jesteśmy zespołem, który łączy wspólny cel, współpraca i koleżeństwo. Razem pracujemy na sukces i razem
go świętujemy. W codziennej pracy kierujemy się naszymi wartościami.

Back
Office
Dział
Handlowy
Dział
Produktowy
Dział Obsługi
Szkoleń

Back office to dział odpowiedzialny za wsparcie wszystkich pracowników w firmie. Dzięki niemu nasza codzienna praca przebiega w szybki i dobrze zorganizowany sposób.

Na Back office składają się działy: Dział Marketingu, który przygotowuje kampanie reklamowe i promocyjne, eventy, konferencje. To również dział Administracji, dzięki któremu wszystko w budynku funkcjonuje dobrze, dostarcza nam też świeże owoce.

Dział IT odpowiada za sprzęt IT i pomoc w przypadku problemów technicznych. Nasz dział personalny możesz lepiej poznać tu: Poznajmy się!

Nasze działy handlowe znajdują się w 6 miastach w Polsce. Odpowiadają m.in. za pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi dobrych relacji. Kontaktują się z klientami dużymi i średnimi. Ich celem jest sprzedaż, a drogą do jego realizacji jest budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Pracujący w dziale handlowym Key Account Managerowie chętnie służą wiedzą i pomocą, aby jak najlepiej dobierać szkolenia do potrzeb klientów.

Do działu handlowego należy również dział Telecentrum, który tworzy zespół handlowy obsługujący klientów z segmentu SOHO i SME. Komunikuje się z klientem przez telefon oraz email i dba o rozwój pracowników naszych klientów. Pracownicy Telecentrum tworzą zgrany zespół, wspierają się nawzajem i nie boją się wyzwań. Ich cele są oparte na sprzedaży, a firma wspiera ich działaniami marketingowymi i dostarcza nowych produktów.

Dział Produktowy zajmuje się tworzeniem i nieustającym rozwojem oferty szkoleniowej zgodnie z trendami rynku i oczekiwaniami naszych klientów. Wspiera dział handlowy w pozyskiwaniu klientów oraz przygotowaniem realizacji szkoleń.

Jest złożony z siedmiu zespołów, z których każdy odpowiada za inny zakres tematyczny.

Aby zapoznać się z charakterystyką każdego z nich, kliknij poniżej:

ITK Infrastruktura Technologii
Korporacyjnych
ITM Infrastruktura Technologii
Microsoft
BIOS Modern Workplace
ZP Zarządzanie Projektami

ITK to zespół organizujący szkolenia z zakresu technologii informatycznych, które są używane w Centrach Przetwarzania Danych. Dział odpowiada za tworzenie oraz realizowanie szkoleń w obszarach:

rozwiązania wirtualizacyjne oraz cloud computing (VMware, Red Hat), komercyjna dystrybucja systemów Linux a w szczególności Red Hat i SUSE; technologie budowy i zarządzania hurtowniami danych (Oracle RDBMS, MySQL, PostgreSQL, technologii baz NoSQL), technologie sieciowe i produkty Cisco.

ITM to technologie serwerowe Microsoft oraz programowanie w technologii Microsoft .NET. Dział ten dostarcza szkolenia dla IT. Przeznaczone są dla administratorów, inżynierów, projektantów, developerów, programistów, z takich obszarów jak:

systemy Operacyjne Microsoft (Windows Server, Windows 10, Power Shell, Active Directory & Federation Services, IIS, Hyper-V), platformy (Microsoft Azure, Microsoft Office 365, Microsoft InTune), serwery (Exchange, SharePoint, SCCM, SQL), Public Key Infrastructure, security (serwery, stacje robocze, środowisko wirtualne), programowanie (MVC, .NET, CORE, Entity Framework, C#.

Dział BIOS oferuje przede wszystkim rozwiązania dla użytkowników aplikacji i systemów biurowych oraz osób obsługujących aplikacje techniczne (SAP, DYN). Realizuje szkolenia w obszarach takich jak:

aplikacje biurowe, narzędzia Power BI, Microsoft Dynamics AX, Dynamics CRM, Dynamics365, SAP, SQL dla użytkownika końcowego, SharePoint.

Zarządzanie projektami to obszar, którego szkolenia pomagają w do efektywnym osiąganiu celów projektów przy jednoczesnej neutralizacji wpływu istniejących ograniczeń i ryzyka. Uczą także budowania motywacji zespołu projektowego i właściwej komunikacji między uczestnikami projektu. Jest to dział odpowiedzialny za tworzenie oraz realizowanie szkoleń w obszarach takich jak:

dedykowane rozwiązania do zarządzania projektami, metodyki i narzędzia do pracy w projektach, Prince, Agile Project Management, Change Management, Facylitacja, Scrum, ITIL, PMI, DevOps, SAFe, Lean IT Foundation.

IO Inżynieria Oprogramowania
PFK Prawo, Finanse
i Księgowość
DKS Doskonalenie Kompetencji Społecznych

Inżynieria Oprogramowania zajmuje się dostarczaniem szkoleń z zakresu procesu wytwarzania systemów informatycznych w takich obszarach jak:

Architektura BigData, rozumienie i znajomość zasad wytwarzania i testowania oprogramowania, także z wykorzystaniem Continous Integration, TDD i DDD za pomocą popularnych „development frameworks” ( Java,C++,C#, Python, JavaScript, TypeScript, Python, PHP, Spring, Spring Boot, Spring Cloud, Angular, Vue.js.

Jest to dział odpowiedzialny za szkolenia z zakresu Prawa, Finansów i Księgowości skierowane do osób odpowiedzialnych za ocenę sytuacji finansowej firmy: członków rad nadzorczych i zarządów, pracowników działów księgowości i finansowych, controllingu, podatków i prawnych. Najważniejsze obszary to:

umowy, kontrakty, bezpieczeństwo IT, analiza finansowa, rachunkowość, CIMA, Kadry i płace, podatki finansowe w biznesie, prawo handlowe oraz prawo nowych technologii.

Dział DKS (Doskonalenie Kompetencji Społecznych) jest odpowiedzialny za szkolenia z zakresu kompetencji miękkich biznesowych, które są skierowane do pracowników wszystkich obszarów oraz osób zainteresowanych tą tematyką. Są to szkolenia takie jak:

obsługa klienta, kompetencje trenerskie, marketingowe i menedżerskie – zarządzanie zespołem, HR, coaching, rozwój osobisty, zarządzanie, kreatywność, efektywność, komunikacja, współpraca z zespołem, sprzedaż, wystąpienia publiczne, zarządzanie zmianą.

Jest to dział, który jest odpowiedzialny za obsługę szkoleń, w tym przygotowanie sal, materiałów edukacyjnych, dokumentacji szkoleniowej i cateringu.

Nasze Wartości i Benefity

Misja

Produkty i usługi, które dostarczamy, pomagają przedsiębiorstwom i ich pracownikom:

  • zobaczyć inaczej organizację, rynek,
  • zmienić podejście do wykonywanych zadań,
  • dostrzec nowe możliwości,
  • szukać rozwiązań,
  • zmienić sposób myślenia i działania, dzięki czemu nasi klienci szybciej odnoszą sukcesy.

Wartości

Stawiamy na bliską
i długofalową współpracę.
Budujemy relacje
oparte na zaufaniu.
Szybko i elastycznie reagujemy
na zmiany. Wykorzystujemy
nowoczesne metody i narzędzia.
Dbamy o nieustanny
rozwój organizacji i dzielimy
się najnowszą wiedzą
Dzięki pasji i doświadczeniu
rozwijamy siebie i Was.
Praktyka i wiedza naszych
pracowników zaowocowały
pozycją lidera w branży edukacyjnej.

Benefity

Naszym Pracownikom oferujemy:

Największa firma szkoleniowa w Polsce

Pracę w największej firmie szkoleniowej w Polsce

Pakiet multisport

Pakiet
Multisport

Dostęp do najnowszych technologii

Dostęp do najnowszych technologii oraz udział w innowacyjnych projektach

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie
na życie

Prywatna opieka medyczna

Prywatną
opiekę medyczną

Możliwość rozwoju zawodowego

Możliwości
rozwoju
zawodowego

Poznajmy się

Twoja przygoda z Altkom Akademią rozpocznie się z nami – poznajmy się!

Jako zespół HR towarzyszymy pracownikom Altkom Akademii od samego początku. Prowadzimy rekrutację, koordynujemy proces zatrudnienia, bierzemy udział w ocenie pracowników, służymy wsparciem w kwestiach kadrowych i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Wspierając nieustanny rozwój naszej firmy, poszukujemy wybitnych specjalistów, dostrzegamy talenty i potencjały, które później wspieramy, aby razem odnosić sukcesy biznesowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rekrutacji, sprawdzonym procesom i unikalnym kompetencjom zatrudniamy najlepszych pracowników na rynku.

Barbara Keklak-Kowalczyk - HR Business Partner

Barbara Keklak-Kowalczyk
Dyrektor HR

Agnieszka Samborska Kierownik HR

Agnieszka Samborska
Kierownik HR

Paweł Rzepka - Młodszy Specjalista HR

Paweł Rzepka
Specjalista HR

Maciej Hawrus - Młodszy Specjalista HR

Maciej Hawrus
Specjalista HR

DOFINANSOWANIE KFS SPRAWDŹ