e-learning

To nauka o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie, zarówno z poziomu komputera, jak i tabletu czy telefonu.

  • Treści są dostępne od ręki i można do nich wracać według potrzeby.
  • Oszczędność czasu.
  • Możliwość zaplanowania i rozłożenia procesu uczenia, aby współgrał z innymi obowiązkami i zajęciami dnia codziennego. 
  • Brak ograniczeń względem terminów czy ilości osób rozpoczynających szkolenie.

korzyści z online

korzyści z online

  • Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w znaczeniu zdalnym
  • Używamy technologii wspierających dostęp online
  • Największy na rynku wybór szkoleń online
  • Zapewniamy wsparcie techniczne
  • Zatrudniamy trenerów z doświadczeniem w uczeniu na odległość

opinie

Zajęcia w pełni sprostały naszym oczekiwaniom, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Ważnym dla nas elementem współpracy była elastyczność zespołu Altkom Akademii na każdym etapie organizacji i ustaleń programu zajęć. Trenerzy firmy wyróżniali się wysokimi kwalifikacjami, bogatym doświadczeniem oraz profesjonalizmem w działaniu warsztatowym. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Altkom Akademię jako zaufanego i kompetentnego partnera działań na płaszczyźnie szkoleniowo – rozwojowej.
Monika Karpiuk, Analityk Procesów i Narzędzi, Wydział realizacji i cyfryzacji szkoleń
Orange Polska
Szkolenie zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie, dzięki zaangażowaniu Trenera, a także Opiekuna Handlowego, który koordynował projekt po stronie Altkom Akademii. Rekomendujemy Altkom Akademię jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę szkoleń.
Joanna Drogi,
Santander Consumer Bank
Szkolenia zostały zrealizowane zgodnie z wymaganiami, w sposób profesjonalny, z odpowiednim zaangażowaniem. Uczestnicy wysoko oceniali zarówno pracę trenera, jak i program oraz organizację szkolenia. Niewątpliwie możemy polecić innym organizacjom Altkom Akademię jako solidnego partnera w biznesie, ponieważ współpraca wpłynęłą w dużym stopniu na zadowolenie i efektywność pracy naszych pracowników.
Sylwia Chycka, Generalista HR,
Ceneo.pl
Potwierdzamy 100% zadowolenie z wykonania usługi i rekomendujemy Altkom Akademię jako rzetelnego partnera biznesowego w obszarze przekazywania wiedzy i podnoszenia kompetencji zespołów. Prowadzący zajęcia wykazał się pełną znajomością omawianych zagadnień, przystępnie i zrozumiale wyjaśniając je słuchaczom. Techniczna realizacja szkolenia przebiegła bez zarzutu.
Sonia Bilska, Specjalista ds. Zasobów Ludzkich
Barry Callebaut SSC Europe