Udostępnij!

Czy wiecie, że zapotrzebowanie na deweloperów i specjalistów IT stale rośnie, a Python to jeden z najpopularniejszych i najszybciej się rozwijających języków programowania? Uczenie maszynowe, głębokie uczenie, sztuczna inteligencja – to tylko niektóre dziedziny, w których Python zyskuje na znaczeniu i wyznacza kierunki najważniejszych innowacji technologicznych.

pożyczki na szkolenia

Zdobądź lub rozwiń umiejętności w zakresie programowania w Pythonie i wzmocnij swoją pozycję specjalisty o unikatowych kompetencjach zawodowych. Sprawdź kompleksową ofertę edukacyjną Altkom Akademii i wybierz właściwe szkolenie!

Od czego zacząć?

Znajdź interesujące Cię szkolenie

Wybierz dogodny termin

Zdecyduj o sposobie finansowania

Zrealizuj szkolenie i odbierz certyfikat

Brakuje Ci środków? Weź pożyczkę!

W ramach finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Funduszu OPEN (Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej) oferujemy nieoprocentowane pożyczki na szkolenia.  Pokrywają one do 100% kosztów wybranych zajęć, a maksymalna wysokość pożyczonej kwoty wynosi 100 000 zł. Pożyczkę można spłacać w 60 miesięcznych ratach, przy możliwości umorzenia do 25%.

Sprawdź listę dostępnych szkoleń!

Altkom Akademia od 25 lat jest partnerem w rozwoju organizacji poprzez dostarczanie swoim Klientom najwyższej jakości usług doradczych, szkoleniowych oraz rozwojowych. Oferta Altkom Akademii obejmuje ponad 1000 szkoleń dla użytkowników i profesjonalistów IT, a także szkolenia biznesowe z zakresu zarządzania organizacją, zarządzania projektami i analizy procesów biznesowych.

Copyright © 1992-2018 Altkom Akademia S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone | Infolinia edukacyjna 801 25 85 66