Webinaria: Systemy cisco | Cisco

Zostań specjalistą Cisco. Ścieżki certyfikacyjne Security i Enterprise.

Udostępnij!

Cisco to marka doskonale znana wszystkim specjalistom ds. technologii sieciowych – produkty tej firmy od lat wiodą prym na rynku urządzeń teleinformatycznych. W ostatnim czasie oferta szkoleniowa i certyfikacyjna Cisco uległa pewnym zmianom, które przedstawimy na seminarium. Serdecznie zapraszamy!

Agenda:
 1. Odświeżona oferta szkoleniowa firmy Cisco
  • Zmiany poziomów szkoleń
  • Nowe zasady związane z certyfikacją
 2. Nowości i kluczowe zmiany w ścieżce Enterprise oraz Security
  • Zmiany w najpopularniejszej ścieżce szkoleniowej - CCNA oraz CCNP Enterprise
  • Nowości w ścieżce Security
 3. Pokaz na żywo nowego środowiska laboratoryjnego
  • Metody dostępu do nowego labu
  • Korzystanie z nowej platformy laboratoryjnej
 4. Wymiana uwag instruktorów odnośnie zmian w ścieżkach certyfikacji
  • Dyskusja nt. nowych szkoleń
  • Dyskusja nt. środowiska laboratoryjnego

Sebastian Główka

Inżynier sieci i trener technologii Cisco w obszarach CCSI i CCAi, certyfikowany instruktor Microsoft. Prowadzi szkolenia Cisco z zakresu Routing&Switching, Security, Design, Voice, szkolenia Microsoft z zakresu Windows Server i SQL Server, a także szkolenia z technologii PaloAlto Networks. Specjalizuje się w projektowaniu i rozwiązywaniu problemów w sieci, administrowaniu siecią, serwerami WWW i Pocztą, DNS oraz w systemach operacyjnych Windows NT, Linux i Solaris. Ponadto zajmuje się kontrolowaniem domen, tworzeniem kopii bezpieczeństwa i stacjami końcowymi, programuje komercyjne systemy zarządzania przedsiębiorstwem oraz tworzy aplikacje wspomagające zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa (Delphi).

Łukasz Skibniewski

Trener technologii Cisco, w szczególności z obszaru Security oraz Cyber Security Operations. Od wielu lat zajmuje się wdrażaniem, integracją oraz utrzymaniem w ciągłym działaniu aktywnych urządzeń sieciowych. W swojej pracy duży nacisk kładzie na zagadnienia związane z niezawodnością i bezpieczeństwem projektowanych rozwiązań. Członek zespołu audytowego realizującego testy penetracyjne systemów komputerowych. Jego obszary zainteresowań to: Routing&Switching, bezpieczeństwo teleinformatyczne, telefonia IP, sieci bezprzewodowe oraz wirtualizacja.