Webinaria: Rozwoj osobisty

Mindful Leadership

Udostępnij!

Mindfulness jest supermocą, która wydobywa z ludzi to, co najlepsze
– Todd Pierce, Executive Vice President, Salesforce

Przeżywamy obecnie bardzo skomplikowany czas, w którym być może bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy opanowanych, skutecznych i inspirujących przywódców. Wobec niekończących się zmian, ciągłego pośpiechu i nawału obowiązków, jak nie dać się zwariować i zamiast gasić pożary, ze spokojem i jasnością umysłu skupić swoje starania na tym co jest rzeczywiście ważne, i być takim liderem, za którym sami chcielibyśmy podążać?

Serdecznie zapraszamy na interaktywne* seminarium on-line na temat Mindfulness, na którym poznamy praktyczne techniki i narzędzia prowadzące do rozwoju inteligencji emocjonalnej i efektywnego przywództwa.

Agenda:

  • Czym jest Mindfulness?
  • Jak rozwijać tę umiejętność?
  • Korzyści płynące z systematycznej praktyki.
 
*Webinar odbędzie się za pomocą platformy Zoom i będziemy Państwa gorąco zachęcać do włączenia kamery i aktywnego uczestnictwa.

Martyna Papciak

Jest jedyną w Polsce certyfikowaną trenerką Search Inside Yourself – programu rozwoju inteligencji emocjonalnej opartym na Mindfulness stworzonego na potrzeby wewnętrzne w Google i oferowanego obecnie firmom i organizacjom na całym świecie. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia MBA na IE Business School w Madrycie w Hiszpanii. W pracy trenera łączy doświadczenie zdobyte w trakcie wielu lat pracy zawodowej w firmach międzynarodowych, doświadczenie z Mindfulness zdobyte przez wieloletnią praktykę osobistą, a także wiedzę zdobytą w trakcie wielu formalnych, tradycyjnych treningów medytacyjnych odbytych w Europie, Azji i Indiach. W trakcie szkoleń stosuje współczesne metody nauczania Mindfulness, oparte na neuronauce, psychologii i nowoczesnych teoriach przywództwa.

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp
do nagrania z webinarium.


*
*

*
*