Webinaria: Cloud computing | Aws

Poznaj możliwości jakie daje chmura Amazon Web Services

Udostępnij!

 

Poznaj możliwości, które zapewnia chmura Amazon Web Services. Dowiedz się, jak w kilku krokach stworzyć bezpieczny system dostępny z każdego miejsca na świecie.  Zapoznaj się z dostarczanymi przez platformę narzędziami i naucz się planować koszty wykorzystywanych usług w rezultacie całych rozwiązań.

Zapraszamy specjalistów i menedżerów IT, administratorów oraz programistów planujących rozpocząć pracę z chmurą. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie z żadną usługą chmurową.

 

Agenda

  1. Wstęp do infrastruktury AWS
  2. Dostępność AWS w regionach
  3. Omówienie HA (High Availability) w ramach pojedynczego regionu na przykładzie kilku usług AWS
  4. Omówienie HA w ramach więcej niż jednego regionu
  5. Pokazanie praktycznego wykorzystania usługi AWS Route53 + WAF do monitorowania ruchu w oparciu o dwa load balancery.

Jarosław Zieliński

Konsultant IT z dwudziestoletnim doświadczeniem, założyciel firmy chmurowej Welastic, doświadczony architekt rozwiązań w chmurze oraz społecznik w środowisku IT. Lider AWS User Group Poland w 9 miastach. Posiada tytuł AWS Community Hero. Szkoli, prowadzi warsztaty i dzieli się wiedzą na temat cloud computingu. Twórca największych w Polsce spotkań dla entuzjastów IT Cloud & Data Center Day.

Michał Adamkiewicz

Architekt i szkoleniowiec specjalizujący się w chmurze Amazon Web Service, którą od lat zarządza, stosując paradygmaty takie jak Infrastructure as a Code, Serverless, Immutable resources.

Data: 12 maj 11:00 Czas trwania: 80min