• 1
  • 6
  • 767
. .
Odpowiedział: | 28.09.2013
@ Robert_Kruczek
  • 4
  • 5
  • 13
  • 1
  • 0
  • 295

Problem z wtyczką WPML

Witam. Mam problem ze wtyczką WPML - chciałbym przetłumaczyć motyw za pomocą wtyczki, ale jak w zakładce Lokalizacje motywu i wtyczek zaznaczę opcję Przetłumacz przez WPML i zapiszę to i tak po ...
. .
Odpowiedział: | 24.08.2015
@ andrzej_slodownik
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 2
  • 7
  • 129

PHP pod IIS7 lub IIS6

Czy komuś udało się zainstalować działającego PHPa pod IIS7 albo IIS6? Próbowaliśmy na wiele różnych sposobów, pod Windows 2003 i Windows 2008. Pozornie wszystko funkcjonowało, ale przy próbie uruchomienia jakiegoś ...
. .
Odpowiedział: | 16.05.2015
@ Mariusz_Ferdyn
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 4
  • 117
. .
Odpowiedział: | 31.05.2015
@ artur_p
TRENER MODERATOR ALTKOM AKADEMII
  • 1
  • 3
  • 113

Zarządzanie LAMP Stack / Nginx

Które materiały/szkolenia związane ze stosem LAMP polecicie? Chodzi mi docelowo o użytkowanie tej wiedzy w środowisku hostingu: - Linux (wszelkie tematy związane z w/w tematem)- Apache/ Nginx- MySQL (z perspektywy administracji ...
. .
Odpowiedział: | 04.05.2015
@ Andrzej_Dopierała
  • lider
  • laureat
  • ekspert
  • 83
  • 65
  • 169
  • 0
  • 3
  • 97

Uruchomienie skryptu PHP z basha

Czy można uruchomić skrypt PHP w Linuksie tak jak normalny program, czy tylko przez wywołanie przeglądarki np. "links http://localhost/skrypt.php" ? Chciałbym sobie zaplanować wykonanie cykliczne skryptu, ale wywoływanie przeglądarki wydaje się ...
. .
Odpowiedział: | 14.04.2015
@ brak
TRENER ALTKOM AKADEMII
  • 2
  • 6
  • 77

If ... elseif ... vs. switch

Czy istnieją jakieś znaczące różnice jeśli chodzi o wydajność pomiędzy blokiem If ... elseif ... a instrukcją switch? W jakich sytuacjach lepiej używać jednej opcji, a w jakich drugiej? Jakie są ...
. .
Odpowiedział: | 13.09.2016
@ pawel_niemyt
  • 0
  • 0
  • 74
. .
Zapytała: | 03.12.2015
@ Marlena_Łazarska
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 71

Wysyłanie wielu plików

Witam. Mam problem, ponieważ nie wiem jak wysyłać i zaznaczać przez formularz kilka plików jednocześnie. Aktualnie mam taki kod: <?php if (isset($_POST['submit']) && isset($_FILES['file'])) { printf('<p>Błąd: %s<br> Nazwa oryginalna: %s<br> Rozmiar pliku: %s<br> Nazwa tymczasowa: %s<br> Typ MIME: %s</p>', $_FILES['file']['error'], $_FILES['file']['name'], $_FILES['file']['size'], $_FILES['file']['tmp_name'], $_FILES['file']['type'] ); $move ...
. .
Odpowiedział: | 12.10.2015
@ Paweł_Luty
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 70

Aktualizacja treści na stronie przez formularz

Potrzebuję zarządzać w panelu administratora strony dodać kilka opcji i nie wiem jak do tego podejść. Funkcjonalność, jaką panel musi spełniać to: - edytować treść i nagłówek na stronie głównej, - dodawać nowe ...
. .
Zapytał: | 26.06.2015
@ Łukasz_Janus
  • 3
  • 0
  • 0