Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 1
  • 1
  • 202

Witam.

Mam problem z szybkim wyszukiwaniem maili w MS Outlook 2013 64bit wraz z dodatkiem Zimbra. :). Jeżeli mam włączone indeksowanie poczty, to albo nic nie wyszukuje, albo zwraca szczątkowe dane. Ponieważ system cały czas "indeksuje" i nie może zakończyć tego procesu z powodu aktywności użytkownika. Po wyłączeniu indeksowania znajduje prawie wszytko ale trochę to trwa. Kiedyś istniał bardzo fajny dodatek XOBNI, który zamiatał wyszukiwanie MS, ale niestety to co dobre zostaje wykupione przez molochy i ginie. Ostatnia wersja wspierała Outlooka 2010 i to w wersji 32-bit. To co znalazłem teraz to LOOKEN, ale niestety to nie integruje się z Outlook, a działać na dwóch programach jest mało wygodne. Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony dodatek lub skrypt przyspieszający szukanie?

Przemysław_Płaczek
  • Zapytał
  • @ Przemysław_Płaczek | 02.09.2016
    • 3
    • 6
    • 1

Odpowiedź (1)

  • 1

Conector Zimbry do Outlooka? nonono. :)

Xobini nigdy nie używałem, a Lookon jednak się integruje z Outlookiem. :)

 

 

Praca jest w oddzielnym oknie, ale w porównaniu do możliwości standardowych wyszukiwań w Outlooku jest super. :)

Szkoda że płatne. :(

Gdzieś kiedyś mi się jeszcze obiło o uszy coś takiego ... nie miałem okazji sprawdzić.

http://www.x1.com/products/x1_search/faq.html

 

 

  • Odpowiedział
  • @ | 11.09.2016
  • TRENER ALTKOM AKADEMII
Komentarze
Faktycznie integruje się z Outlook, nie wiem jak tego nie zauważyłem :). No i szuka w tym samym oknie ale innej zakładce na wstążce, XOBNI robił to podobnie.
Skomentował : @ Przemysław_Płaczek ,12.09.2016
  • 3
  • 6
  • 1