Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 2
  • 10
  • 158

Odpowiedzi (2)

  • 0

Postanowiłem wpisać w swoje CV również e-learningi, które ukończyłem w firmie (są to szkolenia, które obejmują komercyjne szkolenia (jeżeli chodzi o temat na przykład CEH e-learningowo i bez papierka).

Wszak najważniejsza jest wiedza, a nie papierek (zawsze przyszły pracodawca może mnie przepytać/przetestować z zakresu szkoleń e-learningowych).

Taki jest mój pomysł.

Grzegorz_Chojnowski_
  • Odpowiedział
  • @ Grzegorz_Chojnowski_ | 11.06.2016
    • lider
    • laureat
    • 40
    • 10
    • 57
  • 0

Informacje o szkoleniach mogą być umieszczone w 2 różnych celach:

  • sytuacja, gdzie dane szkolenie/certyfikat jest wymagany / zalecany na danym stanowisku pracy - aczkolwiek nie kojarzę tutaj sytuacji gdzie szkolenie e-learningowe by wystarczyło,
  • by zademonstrować że posiada się wiedzę z danego tematu.

W drugim scenariuszu - zazwyczaj jest to pretekst do zadania pytania o dane zagadnienie. Z oczekiwaniem że odpowiedź nie będzie błędna.

Więc jeżeli czujesz się na siłach by porozmawiać na temat objęty szkoleniem i zademonstrować, że tematyka nie jest Ci obca - czemu nie? Natomiast jeżeli szkolenie było zrealizowane tylko po to by liznąć temat a na pytania z zakresu który szkolenie według tematu powinno obejmować - będzie problem by odpowiedzieć - lepiej się nie zbłaźnić. 

Andrzej_Dopierała
  • Odpowiedział
  • @ Andrzej_Dopierała | 11.06.2016
    • lider
    • laureat
    • ekspert
    • 83
    • 65
    • 169