Kategorie szkoleń | Egzaminy | Kontakt
  • 1
  • 7
  • 264

W WordPressie korzystam z formularza Contact Form 7. Poza podstawowymi danymi muszę wstawić jeszcze pole, gdzie użytkownik będzie mógł wstawić swój numer telefonu. Kiedy klikam utwórz znacznik i wybieram numer telefonu, następnie kopiuję kod do formularza po lewej - w formularzu na stronie nic się nie wyświetla. Co muszę jeszcze dopisać, aby to pole wyświetlało się poprawnie?

Renata.

Renata_Rogoża
  • Zapytał
  • @ Renata_Rogoża | 11.02.2015
    • 8
    • 4
    • 10

Odpowiedź (1)

  • 3

Używam tego pluginu i mnie się udało od razu wyświetlić pole formularza. Wygenerował mi się taki oto kod:

<p>Telefon*<br />
  [tel* Telefon]</p>

Który w źródle strony rozwija się do czegoś takiego:

<p>Telefon*<br />
  <span class="wpcf7-form-control-wrap Telefon"><input type="tel" name="Telefon" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-tel wpcf7-validates-as-required wpcf7-validates-as-tel" aria-required="true" aria-invalid="false" /></span></p>

W moim przypadku dość niefortunnie nazwałem pole - nazwa jest taka sama jak wyświetlany obok tekst "Telefon".

Jeśli możesz, wklej na podobnej zasadzie kod z Twojej strony to porównamy.

Maciej_Krauze
  • Odpowiedział
  • @ Maciej_Krauze | 12.02.2015
    • lider
    • laureat
    • 45
    • 16
    • 58
Komentarze
A u mnie wygląda to tak:<p>Telefon (niewymagane)[tel tel-363]</p>w kodzie strony:<span class="wpcf7-form-control-wrap tel-363"><input class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-tel wpcf7-validates-as-tel" type="tel" aria-invalid="false" size="40" value="" name="tel-363"></span>Dziś wprowadziłam to jeszcze raz i już się wyświetla. Ale przy wysyłaniu testowej wiadomości i wpisaniu numeru telefonu - adresat otrzymuje wiadomość ale bez numeru telefonu. Dziękuję za zainteresowanie tematem i pozdrawiam. Renata.
Skomentował : @ Renata_Rogoża ,12.02.2015
  • 8
  • 4
  • 10
W mojej treści wiadomości obsługuję to tak: <b>Telefon:</b> [Telefon], czyli stosując Twoje oznaczenia powinno być coś a'la: <b>Telefon:</b> [tel-363]
Skomentował : @ Maciej_Krauze ,12.02.2015
  • 45
  • 16
  • 58