Zapraszamy na seminarium, na którym przedstawimy w jakich sytuacjach podejście kaskadowe oraz podejście zwinne do zarządzania projektami mogą funkcjonować razem.

Nie zawsze istnieje możliwość wdrożenia oraz stosowania tylko jednego lub tylko drugiego. Organizacje bardzo często mają wypracowaną swoją własną metodykę, podążając za zmianą i zwinnością, nie wiedzą w jaki sposób połączyć jedno i drugie. Na spotkaniu zostaną przedstawione wskazówki oraz miejsca, gdzie istnieje taka możliwość.

Agenda

08:30 - 09:30   Rejestracja, powitalna kawa, śniadanie
09:30- 11:00  

Wyzwania na rynku zarządzania projektami

W tym bloku na podstawie konkretnych case study przyjrzymy się aktualnym wyzwaniom oraz dobrym praktykom wykorzystywania metodyk zwinnych i tradycyjnych. Wiele firm deklaruje, że metodyki klasyczne są dla nich za sztywne, zbyt oficjalne, oporne na zmiany, dlatego często decydują się na zastosowanie metodyk zwinnych. Jednak wtedy okazuje się, że zespoły nie realizują celów, a budżet jest trudny do kontroli. Sprawdzimy, co tak naprawdę mają na myśli menedżerowie opowiadając o zarzutach zarówno wobec metodyk tradycyjnych jak i zwinnych.

11:00 - 11:30  

Przerwa kawowa

11:30- 13:00  

Wdrożenie metodyki hybrydowej - wyzwania, dobre praktyki, zarządzanie zmianą

Skupiając się na konkretnych przykładach biznesowych opowiemy o tym, jak w świecie rzeczywistym wygląda wdrożenie metodyki hybrydowej. Jak podejść do zarządzania zmianą? W jaki sposób poradzić sobie z przejścia z metodyk tradycyjnych do hybrydowych, oraz z metodyk zwinnych do hybrydowych? Gdzie najczęściej napotykamy opór? W jaki sposób wykorzystać zasoby metodyk hybrydowych na swoją korzyść? Odpowiemy na pytanie jak podejść do wdrożenia metodyki hybrydowej oraz w jaki sposób skonsumować korzyści, jakie oferuję podejście hybrydowe.

Termin i lokalizacja

{{ item.event_date }} Wybierz termin


*

*

*

*

Wybrany termin i lokalizacja:

  • {{ term.event_date }} -

Aktualne promocje

Sprawdź