Seminarium jest skierowane do osób, które chcą zobaczyć na praktycznym przykładzie wykorzystanie funkcjonalności portalu Microsoft Office 365.

 

W ciągu kilku godzin sesji zobaczymy m.in. wykorzystanie Microsoft Teams oraz Outlook do sprawnej komunikacji, OneDrive oraz SharePoint do współtworzenia dokumentów oraz aplikację Planner do zarządzania zadaniami.

Korzyści z udziału w seminarium

  • Nabycie wiedzy o możliwościach i rodzajach aplikacji występujących w Microsoft Office 365 oraz ich wykorzystaniu do usprawnienia komunikacji oraz współpracy zespołowej.
  • Poznanie poprawnego stosowania funkcjonalności poczty, kalendarza, kontaktów i zadań do zarządzania wiadomościami elektronicznymi i własnym czasem, co pozwoli usprawnić codzienną pracę.
  • Poznanie komunikatora Microsoft Teams jako narzędzia do szeroko pojętych telekonferencji, udostępniania plików i pulpitu, które pozwala na komunikację z każdego miejsca na świecie z osobami współpracującymi podczas trwania zadania / projektu.
  • Przybliżenie tematyki sposobu pracy w aplikacjach SharePoint oraz OneDrive, które pozwalają na edycję danych online, dzięki czemu zyskujemy oszczędność czasu i szybszy przepływ informacji potrzebnych w pracy mobilnej.
  • Poznanie aplikacji Microsoft OneNote, która pozwola na szybkie tworzenie notatek i dzielenie się nimi ze współpracownikami.

Agenda

09:00 - 09:30   Rejestracja uczestników
09:30 - 10:30  

Etap 1: Nowy pomysł na produkt

Etap 2: Stworzenie nowych wzorów

10:30 - 10:45   Przerwa kawowa
10:45 - 12:15  

Etap 3: Wdrożenie produkcji

Etap 4: Zamówienia i sprzedaż

Etap 5: Raporty

12:15 - 13:15   Lunch
13:15 - 14:15  

Etap 6: Social media

Podsumowanie i networking

Termin i lokalizacja

{{ item.event_date }} Wybierz termin


*

*

*

*

Wybrany termin i lokalizacja:

  • {{ term.event_date }} -

Aktualne promocje

Sprawdź