Udostępnij!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery zawodowej w obszarze profesjonalnego zarządzanie projektami na studia podyplomowe Zarządzanie Projektem – Kierownik Projektu na WSAiB w Gdyni. Zajęcia rozpoczynają się w lutym 2018r, a zapisywać można się jeszcze do końca stycznia.

Altkom Akademia jest współorganizatorem tego cieszącego się dużą popularnością kierunku. Nasi eksperci – doświadczeni wykładowcy i praktycy – prowadzą zajęcia teoretyczne i praktyczne z najpopularniejszych metodyk zarządzania projektami, tj.: PRINCE2®, PMI®. Niewątpliwym atutem kierunku jest uwzględnienie w programie symulacji biznesowych, będących wstępem do kierowania pierwszymi własnymi projektami. Studia przygotowują do zdania pięciu uznanych międzynarodowych certyfikatów, z których jeden – wybrany przez Państwa obejmuje cena studiów.

Więcej informacji na temat kierunku:
Wioletta Małecka, tel.: 58 785 33 39, e-mail: wioletta.malecka@altkom.pl lub strona internetowa kierunku: https://wsaib.pl/kandydaci/podyplomowe/zarzadzanie-projektem.