Udostępnij!

W dniach 15-16 luty br. na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskiego Kongresu Edukacji Pozaformalnej – wydarzenia szczególnego dla wszystkich podmiotów świadczących usługi rozwojowe, tj.: szkolenia, doradztwo, coaching, mentoring. Tegoroczna formuła Kongresu, zakłada aktywne włączenie odbiorców tych usług – przedsiębiorców. W ten sposób, organizatorzy chcą skonfrontować wzajemne oczekiwania klientów i usługodawców, uwspólnić język, zastanowić się nad wyznacznikami jakości po stronie przedsiębiorców i pomóc dostawcom usług w stosowaniu te w stosowaniu tej wiedzy w praktyce.

Specjalne case study, sesje i warsztaty dla przedsiębiorców zostały zaplanowane drugiego dnia Konferencji. Poruszone zostaną ważne dla Państwa tematy, w tym pomocy w efektywnym korzystaniu ze środków podmiotowego systemu finansowania i Bazy Usług Rozwojowych w ramach działań nowego łódzkiego operatora bonów i projektu „Przepis na rozwój” oraz współpracy w zaplanować efektywnym, a więc przynoszącym efekt biznesowy planowaniu procesu edukacyjnego pracowników.

Zapraszamy do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń. Nie może Państwa zabraknąć! Udział w kongresie jest otwarty, a bezpłatnej rejestracji można dokonać na stronie Kongresu!