Zapraszamy do w udziału w weekendowej Akademii Zarządzania Projektami, w której zdobędziesz nową wiedzę i podniesiesz swoje kompetencje zawodowe.

Szkolenia przygotowaliśmy wyłącznie dla osób fizycznych, które chcą rozwijać swoją wiedzę, lecz na co dzień brakuje im na to czasu. Wszystkie oferowane przez nas szkolenia odbywają się w weekendy. Dodatkowo do każdego szkolenia można wykupić egzamin. Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzyma elektroniczną wersję certyfikatu wydanego przez odpowiednią dla danego szkolenia jednostkę certyfikującą.

Zapisz się już dzisiaj i zdobądź nowe kompetencje, które pozwolą Ci rozwinąć karierę w obszarze zarządzania projektami.

Czym jest PRINCE2®?

PRINCE2® (PRojects IN Controlled Environments) to najpopularniejsza metodyka zarządzania projektami wykorzystywana zarówno w przedsiębiorstwach prywatnych, jak i organizacjach publicznych oraz organizacjach non profit. PRINCE2® został opracowany w 1996 roku w Wielkiej Brytanii jako ogólna metodyka zarządzania projektami. Obecnie jest stosowana przez ponad 20 000 organizacji w ponad 150 krajach.

Jakie korzyści odniesiesz dzięki poznaniu PRINCE2®?

W razie pojawienia się problemów w trakcie realizacji projektu musisz być zdolny do podjęcia działań naprawczych. Sprawując kontrolę nad projektem, odpowiadasz za podjęcie akcji w celu przywrócenia sytuacji do normy. Poznanie metodyki PRINCE2® uporządkuje i ułatwi Ci pracę na stanowisku Kierownika Projektów. Otrzymasz wskazówki dotyczące zarządzania dostępnymi zasobami. Zdobędziesz także wiedzę, która wpłynie na Twoją zdolność do zarządzania ryzykiem biznesowym w projektach.

Dowiedz się więcej

Czym jest Agile Project Management?

Agile Project Management to iteracyjne podejście do planowania i przeprowadzania procesów projektowych. Opiera się ono na nieustannym, cyklicznym procesie wspierającym elastyczność, eksperymentowanie oraz adaptację. Agile scala ze sobą wszystkie elementy robocze projektu, aby przygotować możliwie jak najbardziej wszechstronny, najskuteczniejszy produkt. Agile został opracowany w latach 90. XX wieku przez inżynierów z branży programistycznej.

Jakie korzyści odniesiesz dzięki poznaniu Agile Project Management?

Główną korzyścią, którą osiągniesz po zakończeniu szkolenia Agile Project Management, jest wzrost zdolności do reagowania na problemy powstałe w trakcie trwania projektu. Poznanie zasad rządzących wprowadzaniem niezbędnych zmian w projekcie i wyborem najbardziej odpowiedniego momentu ich wprowadzenia pomoże Ci zaoszczędzić zasoby oraz dostarczyć projekt na czas w ramach określonego budżetu.

Dowiedz się więcej

Czym jest ITIL®?

ITIL® (Information Technology Infrastructure Library) to najpopularniejszy na świecie zestaw najlepszych praktyk zarządzania usługami IT (ITSM). Celem ITIL® jest pomoc organizacji w dostosowaniu do siebie usług IT i oczekiwań biznesowych. ITIL® został opracowany w latach 80. XX wieku przez Centralną Agencję Komputerową i Telekomunikacyjną rządu brytyjskiego (CCTA).

Jakie korzyści odniesiesz dzięki poznaniu ITIL®?

Poznanie ITIL® pomoże Ci wykorzystać koncepcje, terminologię oraz procesy powszechnie stosowane w celu wsparcia rozwoju organizacji w obszarze ITSM. Umożliwi Ci też wprowadzenie usprawnień w zarządzaniu danymi wykorzystywanymi przez organizację oraz efektywne mierzenie wydajności zarządzanych przez Ciebie usług IT.

Dowiedz się więcej

Terminy szkoleń

Nazwa Rodzaj Data Cena Kup
AGILEPM Szkolenie 06.12-08.12 890 zł
AGILEPM Szkolenie + egzamin 06.12-08.12 1490 zł

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 15:00

Adrianna Przewłocka

Adrianna Przewłocka
Starszy specjalista ds. realizacji projektów
adrianna.przewlocka@altkom.pl

Aleksandra Łęczek

Aleksandra Sator
Kierownik Projektu
tel. (+48 22) 460 89 76
aleksandra.sator@altkom.pl

Project Management Institute, PMI oraz logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. PMBOK® Guide, CAPM®, PMP® są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc.

Swirl logo™ jest znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited. PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, MSP®, MoP®, P3O®, P3M3®, ITIL®, M_o_R®, MoV® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do AXELOS Limited i używanymi za zgodą AXELOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

APMG-International Agile Project Management, Agile Programme Management, Change Management, Facilitation, Agile Business Analysis, Swirl Device logo są znakami handlowymi należącymi do APM Group Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Altkom Akademia od 25 lat jest partnerem w rozwoju organizacji poprzez dostarczanie swoim Klientom najwyższej jakości usług doradczych, szkoleniowych oraz rozwojowych. Oferta Altkom Akademii obejmuje ponad 1000 szkoleń dla użytkowników i profesjonalistów IT, a także szkolenia biznesowe z zakresu zarządzania organizacją, zarządzania projektami i analizy procesów biznesowych.

Copyright © 1992-2019 Altkom Akademia S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone | Infolinia edukacyjna 801 25 85 66

Szkolenia realizujemy wyłącznie w formule Distance Learning

Sprawdź